• ساعت : ۱۸:۳۴
  • تاريخ :
     ۱۴۰۳/۰۴/۱۴ 
  • کد خبر : ۴۲۹۵۰
سرپرست فرمانداری بندرعباس خبر داد:
حضور 224 خبرنگار از رسانه‌های ملی و محلی در بندرعباس برای پوشش اخبار انتخابات
سرپرست فرمانداری بندرعباس با اشاره به حضور پر شور خبرنگاران و رسانه های استان برای پوشش اخبار مرحله دوم چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت :  برای 224 خبرنگار و عکاس از رسانه های ملی و محلی استان کارت حضور در شعب اخذ رای برای پوشش خبری این رویداد مهم صادر شده است. 

سرپرست فرمانداری بندرعباس خبر داد: 
حضور 224 خبرنگار از رسانه‌های ملی و محلی در بندرعباس برای پوشش اخبار انتخابات/عکسبرداری از آرا ممنوع است

🔰سرپرست فرمانداری بندرعباس با اشاره به حضور پر شور خبرنگاران و رسانه های استان برای پوشش اخبار مرحله دوم چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت :  برای 224 خبرنگار و عکاس از رسانه های ملی و محلی استان کارت حضور در شعب اخذ رای برای پوشش خبری این رویداد مهم صادر شده است. 

✍️به گزارش روابط عمومی فرمانداری بندرعباس ،حبیب بهادری افزود : این تعداد کارت برای خبرنگاران روزنامه های کشوری مستقر در استان،خبرگزاری ها،پایگاه های خبری وروزنامه ها و نشریات محلی استان صادر شده است . 
🔰وی از حضور خبرنگار شبکه "المیادین" نیز برای ثبت اخبار این رویداد مهم در استان خبر دادو گفت : رسانه ها در افزایش سطح آگاهی جامعه و تشویق حضورحداکثری مردم در پای صندوق های رای جهت انتخاب اصلح نقش بی بدیل ،کلیدی وانکارناپذیری دارند.
  🔰سرپرست فرمانداری بندرعباس تاکید کرد : رسانه ها با آگاهی بخشی و امید آفرینی در جامعه می توانند زمینه حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رای را فراهم نمایند 
🔰بهادری ضمن دعوت از مردم جهت مشارکت پر شور در انتخابات تاکید کرد: طبق اطلاعیه شماره ۷ ستاد انتخابات  کشور در خصوص رعایت اصل مخفی بودن آرا ،عکسبرداری و انتشار آرا ممنوع می باشد

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    6.1.9.0
    V6.1.9.0