75
فرمانداری بندرعباس - اخبار > واحدهای نانوایی و اغذیه فروشی ها که اقدام به کم فروشی وگرانفروشی میکنند شناسای و واحد آنها به مدت یک هفته تعطیل خواهد شد.
آخرین اخبار
اخبار > واحدهای نانوایی و اغذیه فروشی ها که اقدام به کم فروشی وگرانفروشی میکنند شناسای و واحد آنها به مدت یک هفته تعطیل خواهد شد.


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٢٠٠٩ 

 تاریخ:1399/04/10 


واحدهای نانوایی و اغذیه فروشی ها که اقدام به کم فروشی وگرانفروشی میکنند شناسای و واحد آنها به مدت یک هفته تعطیل خواهد شد.

فرماندار بندرعباس گفت: از ارائه نان و ساير مواد غذايي بدون هویت در سوپرمارکت ها خودداری شود.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرعباس؛ در راستای اجرای مصوبات ستاد مدیریت بیماری کرونا استان ، حسب دستور دکتر همتی استاندار هرمزگان ، فرماندار بندرعباس به اتفاق مدیرکل تعزیرات حکومتی استان ، رئیس اتاق اصناف شهرستان ، معاونت صنعت ، معدن و تجارت از واحدهای نانوایی ، میوه فروشی و اغذیه فروشی بازدید به عمل آوردند. عزیزاله کناری در حاشیه این بازدید گفت : واحدهای نانوایی و اغذیه فروشی ها که اقدام به کم فروشی و گرانفروشی میکنند شناسایی و واحد آنها به مدت یک هفته تعطیل خواهد شد. وی در ادامه گفت : از ارائه نان و ساير مواد غذايي بدون هویت در سوپرمارکت ها خودداري شود و كارگروه نظارت نیز نسبت به استمرار بازرسي ها و رعايت اصول لازم توسط واحدهاي عرضه غذا دقت لازم را داشته باشد . در این بازدید نیز یک واحد نانوایی و میوه فروشی به دلیل رعایت دستور العمل های بهداشتی و رضایت مندی خریداران مورد تقدیر قرارگفت و مقرر شد یک عدد بنر جهت اطلاع عموم در سر درب این دو مغازه نصب شود.


.انتهای پیام


خروج