شنبه ٣٠ شهريور ١٣٩٨
اخبار > شاخص هاي بهبود كيفيت آرد و نان را بالا ببريم.


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٩١٩٢ 

 تاریخ:1398/06/14 


شاخص هاي بهبود كيفيت آرد و نان را بالا ببريم.

فرماندار بندرعباس گفت: بايد با دقت و نظارت كامل امور آرد و نان شهرستان رصد و در جهت برطرف نمودن مشكلات ، اهتمام جدي صورت گیرد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان بندرعباس ، جلسه ساماندهی وضعیت نانوایی های شهرستان بندرعباس به رياست عزیزاله کناری فرماندار در محل سالن کنفرانس این فرمانداري تشكيل گردید. فرماندار بندرعباس در این جلسه ضمن تسلیت ایام محرم اظهار داشت : نظارت ، بازرسی و ایجاد رقابت در نانوایی ها، تشویق نانوایی ها و افزایش بازرسی های بهداشت به صورت جدی امري ضروري است و بايد به سرعت انجام گردد. عزیزاله کناری بیان داشت: همه ما با يك مديريت برنامه محور حركت كنيم و با نگاه مديريتي و هم انديشي و همدلي ميتوانيم كارها را ساماندهي داده و شاخص هاي بهبود كيفيت را در زمنيه آرد و نان بالا ببريم. این مقام مسئول در ادامه به نقش بازرسي ها در بهبود كيفيت و تنوع نان اشاره و خاطر نشان كرد: با بازرسي هاي منظم توسط اعضاي كارگروه از مرحله توليد تا مرحله توزيع و آموزش نانوايان مي توان نان مرغوب به مردم ارائه داد. وي در پايان خواستار همكاري بیشتر مجموعه شركت غله ، كارخانه هاي آردسازي و اتحاديه نانوايان شد و تصریح کرد: بازدید از واحدهای نانوایی سطح شهر بطور سرزده همچنان ادامه دارد و بايد با دقت و نظارت كامل امور آرد و نان شهرستان رصد و در جهت برطرف نمودن مشكلات ، اهتمام جدي صورت پذیرد.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 07633336801 - 07633337310
                    
07632247903 - 07632247901

نــــــمـــابــــــر : 07633344440 - 07633332449

شماره پیامک : 50002761
آدرس فرمانداری :
آدرس : بندرعباس - بلوار شهيد چمران - جنب استانداري سابق - فرمانداري شهرستان بندرعباس

 

شهرستان بندرعباس

بندرعباس یکی از بندرهای جنوب ایران است و نام پیشین آن بندر گمبرون بوده‌ است. بندرعباس اکنون بزرگترین بندر ایران و از نظر اقتصادی در سطح بسیار بالایی قرار دارد. در تقسیم بندی منطقه‌ای ایران بندرعباس جزو منطقه جنوب محسوب می‌شود. درصد بسیار بالایی از ترانزیت کالا از طریق بنادر شهید رجایی و باهنر صورت می‌گیرد. فاصله بندرعباس تا تهران ۱۳۳۳ کیلومتر می‌باشد. جمعیت این شهر در فصل‌های سال متفاوت می‌باشد. بندرعباس به دلیل شرایط خاص خود همواره پذیرای مهمانان و مسافران زیادی از اقصی نقاط ایران می‌باشد