شنبه ٣٠ شهريور ١٣٩٨
اخبار > معاون سیاسی فرماندار : ورزش در پیشگیری از آسیب های اجتماعی نقش موثری دارد.


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٩١٩٣ 

 تاریخ:1398/06/14 


معاون سیاسی فرماندار : ورزش در پیشگیری از آسیب های اجتماعی نقش موثری دارد.

معاون سیاسی فرماندار بندرعباس گفت: اگر بخواهیم جامعه ای سالم ، تندرست و بانشاط داشته باشیم باید ورزش را در بین جوانان تقویت کنیم.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان بندرعباس،جلسه شورای ورزش همگانی شهرستان به رياست فرزاد ابراهیمی معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی فرماندار با حضور آقای خادمی معاونت اداره ورزش و جوانان استان در محل سالن كنفرانس اين فرمانداري تشكيل گرديد. معاون سیاسی فرماندار بندرعباس در شروع جلسه ضمن تسلیت ایام محرم و قدردانی از زحمات هیات های ورزشی شهرستان بندرعباس اظهار داشت: ورزش در پیشگیری از آسیب های اجتماعی نقش موثری دارد و باید زمینه های رشد و توسعه ورزش در شهرستان را فراهم کنیم. وی در ادامه گفت: روسای محترم هیئت های ورزشی شهرستان بندرعباس کار سخت ولی ارزشمند را پیش روی دارند خصوصا اینکه منابع مالی اندک است و درخواست ها بسیارکه باید برای برون رفت از مشکلات پیش روی باشگاههای ورزشی که عملکرد آنان تاثیر مناسبی در کاهش آسیب های اجتماعی در بردارد چاره اندیشی شود و برای پیشبرد جایگاه ورزش در شهرستان باید برنامه ریزی و از امکانات سایر دستگاهها به نحو مطلوب استفاده گردد. این مقام مسئول عنوان کرد: اگر بخواهیم جامعه ای سالم ، تندرست و بانشاط داشته باشیم باید ورزش را در بین جوانان تقویت کنیم. ابراهیمی در ادامه تصریح کرد: مدیریت و دانش کافی در توسعه ورزش باعث میگردد در انجام برنامه های گوناگون ورزشی کمترین آسیب را داشته باشیم. معاون سیاسی فرماندار بندرعباس در پایان گفت: شهروندان گرامی در روستاها حق استفاده از تجهیزات ورزشی را دارند و لازم است توجه بیشتری به آنان شود زیرا هستند روستاییان گرامی که در مسابقات استانی،کشوری و بین المللی افتخارات قابل قبولی را کسب نموده و می شود با تقویت مکان های ورزشی در روستاها مجدد این افتخارات تکرار گردد.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 07633336801 - 07633337310
                    
07632247903 - 07632247901

نــــــمـــابــــــر : 07633344440 - 07633332449

شماره پیامک : 50002761
آدرس فرمانداری :
آدرس : بندرعباس - بلوار شهيد چمران - جنب استانداري سابق - فرمانداري شهرستان بندرعباس

 

شهرستان بندرعباس

بندرعباس یکی از بندرهای جنوب ایران است و نام پیشین آن بندر گمبرون بوده‌ است. بندرعباس اکنون بزرگترین بندر ایران و از نظر اقتصادی در سطح بسیار بالایی قرار دارد. در تقسیم بندی منطقه‌ای ایران بندرعباس جزو منطقه جنوب محسوب می‌شود. درصد بسیار بالایی از ترانزیت کالا از طریق بنادر شهید رجایی و باهنر صورت می‌گیرد. فاصله بندرعباس تا تهران ۱۳۳۳ کیلومتر می‌باشد. جمعیت این شهر در فصل‌های سال متفاوت می‌باشد. بندرعباس به دلیل شرایط خاص خود همواره پذیرای مهمانان و مسافران زیادی از اقصی نقاط ایران می‌باشد