جمعه ٠٢ اسفند ١٣٩٨
آخرین اخبار
بانوان شهرستان بندرعباس در حوزه های مختلف صنایع دستی و غذایی استعداد و ظرفیت های زیادی دارند.
پیام تسلیت فرماندار بندرعباس در پی شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی
جلسه برنامه ریزی و هماهنگی برگزاری نمایشگاه عرضه محصولات زنان کار آفرین شهرستان بندرعباس برگزار شد.
جلسه برنامه ریزی و هماهنگی برگزاری نمایشگاه عرضه محصولات زنان کار آفرین شهرستان بندرعباس برگزار شد.
باید ظرفیتی ایجاد گردد که هیچ قاچاقچی احساس امنیت نکند .
تمامی اعضا ستاد مدیریت بحران در آماده باش کامل هستند.
جلسه بررسی آخرین وضعیت روشنایی معابر و بوستانهای بافت های فرسوده شهر بندرعباس تشکیل گردید.
تلاش در جهت سرعت بخشيدن به توسعه و آبادانی جزیره هرمز از اولویتهای استان و شهرستان بندرعباس است.
محل های عرضه سیلندر گاز خانگی نياز مند ساماندهی بهتری است.
برنامه ريزی لازم جهت تامين و تحويل به موقع آرد مورد نياز روستاها توسط تعاون روستایی صورت گيرد.
اخبار > ورزش باعث می شود ناهنجاریهای اجتماعی کاهش یابد.


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:١٩٥٥١ 

 تاریخ:1398/07/16 


ورزش باعث می شود ناهنجاریهای اجتماعی کاهش یابد.

مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان: فرماندار بندرعباس توجه ویژه ای به بحث ورزش دارد و از کلیه فعالیت های ورزشی حمایت می کند.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرعباس ، جلسه شورای ورزش همگانی شهرستان به ریاست عزیزاله کناری فرماندار با حضور محمود رضا امیاری مدیر کل ورزش و جوانان استان هرمزگان ، آقای خادمی معاونت اداره کل ورزش و امین رئیسی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بندرعباس درمحل سالن کنفرانس فرمانداری تشکیل گردید. مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان هرمزگان در این جلسه اظهار داشت: فرماندار بندرعباس توجه ویژه ای به بحث ورزش دارد و از کلیه فعالیت های ورزشی حمایت می کند. وی در ادامه گفت: اداره کل ورزش آمادگی لازم را برای اجرای برنامه های هفته تربیت بدنی دارد و با مشارکت همه دستگاههای اجرایی و ارگانها با انجام برنامه های متنوع شور و نشاط را در شهرستان بندرعباس و استان ایجاد خواهیم کرد. این مقام مسئول بیان داشت: تمامی ادارات استان و شهرستان در طول سال با اداره ورزش همراه هستند و برای ارتقا و پیشرفت ورزش در کنار اداره ورزش تلاش می کنند. عزیزاله کناری فرماندار بندرعباس نیز در پایان جلسه در شروع سخنان خود ضمن تشکر از اداره ورزش شهرستان بندرعباس جهت اجرای برنامه های مطلوب و موثر در سطح شهرستان اظهار داشت: خدمات و تلاش های اداره کل ورزش استان قابل تقدیر است و با ورود خود در تمام زمینه ها باعث گردیده در سطح ملی و بین المللی افتخاراتی را برای استان و شهرستان بندرعباس به ارمغان بیاورند. وی در ادامه افزود: ورزش می تواند مقدمه ای باشد برای همه خوبیهای جامعه و در کلیه مراحل زندگی ما نقش دارد و باعث می شود ناهنجاریهای اجتماعی کاهش یابد. فرماندار بندرعباس در پایان تصریح کرد: اداره کل ورزش در راستای توسعه ورزشهای محلی و ساحلی به اداره ورزش بندرعباس کمک کند تا بتوان در بخش آقایان و بانوان افتخار کسب کنیم. لازم بذکر است در پایان این جلسه حکم مسئول ورزش بانوان شهرستان بندرعباس توسط عزیزاله کناری فرماندار به سرکارخانم فلاح اهدا گرد.

.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 07633336801 - 07633337310
                    
07632247903 - 07632247901

نــــــمـــابــــــر : 07633344440 - 07633332449

شماره پیامک : 50002761
آدرس فرمانداری :
آدرس : بندرعباس - بلوار شهيد چمران - جنب استانداري سابق - فرمانداري شهرستان بندرعباس

 

شهرستان بندرعباس

بندرعباس یکی از بندرهای جنوب ایران است و نام پیشین آن بندر گمبرون بوده‌ است. بندرعباس اکنون بزرگترین بندر ایران و از نظر اقتصادی در سطح بسیار بالایی قرار دارد. در تقسیم بندی منطقه‌ای ایران بندرعباس جزو منطقه جنوب محسوب می‌شود. درصد بسیار بالایی از ترانزیت کالا از طریق بنادر شهید رجایی و باهنر صورت می‌گیرد. فاصله بندرعباس تا تهران ۱۳۳۳ کیلومتر می‌باشد. جمعیت این شهر در فصل‌های سال متفاوت می‌باشد. بندرعباس به دلیل شرایط خاص خود همواره پذیرای مهمانان و مسافران زیادی از اقصی نقاط ایران می‌باشد