جمعه ٠٩ خرداد ١٣٩٩
آخرین اخبار
اخبار > بانوان شهرستان بندرعباس در حوزه های مختلف صنایع دستی و غذایی استعداد و ظرفیت های زیادی دارند.


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٠٥٨٤ 

 تاریخ:1398/10/13 


بانوان شهرستان بندرعباس در حوزه های مختلف صنایع دستی و غذایی استعداد و ظرفیت های زیادی دارند.

فرماندار بندرعباس گفت: دهیاران در سطح روستا در زمینه جمع آوری و عرضه محصولات صنایع دستی و غذایی به تولید کنندگان کمک کنند.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرعباس ، در راستای حمایت از مشاغل خانگی ، عزیزاله کناری فرماندار با همراهی مهندس باباخانی معاون برنامه ریزی و توسعه فرماندار و مهندس رضایی معاون عمرانی فرماندار از خانه صنایع دستی روستای بلندو از توابع بخش مرکزی بازدید بعمل آورد. فرماندار بندرعباس در این بازدید ضمن تسلیت شهادت سردار سرلشکر حاج قاسم سلیمانی به ملت شریف ایران و مردم استان هرمزگان و شهرستان بندرعباس اظهار داشت: سردار سرلشکر حاج قاسم سلیمانی پس از عمری مجاهدت و تلاش در راه پاسداری از آرمان های نظام و انقلاب به فیض عظمای شهادت نایل و با شهادت ایشان ستاره ای دیگر به سپهر افتخارات انقلاب اسلامی و جهان اسلام افزوده شد. وی در ادامه گفت: بانوان شهرستان بندرعباس در حوزه های مختلف صنایع دستی و تولیدات سنتی استعداد و ظرفیت های بسیاری دارند و باید به شکل مطلوبی برای نهادینه کردن استفاده از این ظرفیت ها و استعدادها در جامعه اقدام کرد. این مقام مسئول بیان داشت: باید از ظرفیت های موجود در منطقه استفاده شود و همچنین ارتباط بین تولید کننده و مصرف کننده نزدیک تر باشد تا بتوانید کار خود را توسعه دهید. عزیزاله کناری در پایان تصریح کرد: لازم است دهیاری همکاری ویژه ای در این زمینه داشته باشد و در جمع آوری و عرضه محصولات تولید شده کمک کند تا در نتیجه باعث ارتقاء وضعیت معیشتی اهالی روستا خصوصا بانوان گردد.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 07633336801 - 07633337310
                    
07632247903 - 07632247901

نــــــمـــابــــــر : 07633344440 - 07633332449

شماره پیامک : 50002761
آدرس فرمانداری :
آدرس : بندرعباس - بلوار شهيد چمران - جنب استانداري سابق - فرمانداري شهرستان بندرعباس

 

شهرستان بندرعباس

بندرعباس یکی از بندرهای جنوب ایران است و نام پیشین آن بندر گمبرون بوده‌ است. بندرعباس اکنون بزرگترین بندر ایران و از نظر اقتصادی در سطح بسیار بالایی قرار دارد. در تقسیم بندی منطقه‌ای ایران بندرعباس جزو منطقه جنوب محسوب می‌شود. درصد بسیار بالایی از ترانزیت کالا از طریق بنادر شهید رجایی و باهنر صورت می‌گیرد. فاصله بندرعباس تا تهران ۱۳۳۳ کیلومتر می‌باشد. جمعیت این شهر در فصل‌های سال متفاوت می‌باشد. بندرعباس به دلیل شرایط خاص خود همواره پذیرای مهمانان و مسافران زیادی از اقصی نقاط ایران می‌باشد