دوشنبه ٢٣ تير ١٣٩٩
آخرین اخبار
شنبه، زمان قطعی عرضه میوه و تره بار در میدان جدید.
دکتر حیدری معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان: در جلسه تحویل مجوزهای صیادی ساکنان جزیره هرمز ضمن تشکر از تلاش های مجموعه فرمانداری بندرعباس، جهاد کشاورزی استان و شیلات استان گفت: جزیره هرمز و جزایره ۱۴ گانه خلیج فارس از لحاظ اقتصادی و امنیتی بسیار مهم هستند و به همین منظور دکتر همتی استاندار محترم از زمان ورود به استان احتمام جدی به وضعیت و موقیت جزیره هرمز داشته و همچنان پیگیری های مستمر و مکرر وی برای آبادانی و رونق اقتصادی در جزیره ادامه دارد.
فرماندار بندرعباس از فرایند ترخیص،انتقال،غسل و دفن اموات ناشی از بیماری کرونا بازدید کرد.
جلسه بررسی مسائل و مشکلات بهداشتی و درمانی جزیره هرمز با حضور عزیزاله کناری فرماندار بندرعباس، دکترفرشیدی رئیس و معاونین دانشگاه علوم پزشکی استان، حسینی بخشدار هرمز و دکتر میرزاده ریس مرکز بهداشت و درمان بندرعباس و جمعی از مسئولین محلی و شورای شهر در محل سالن جلسات بخشداری هرمز برگزارشد.
تحویل یک فروند آمبولانس دریایی پیشرفته به جزیره هرمز باحضور عزیزاله کناری فرماندار شهرستان بندرعباس، دکتر فرشیدی رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان، دکتر میرزاده رئیس مرکز بهداشت شهرستان بندرعباس، حسینی بخشدار هرمز و جمعی از مسئولین و اعضای شورای شهر جزیره هرمز
مقرر است بمناسبت میلاد باسعادت هشتمین اختر تابناک امامت و ولایت، فردا ۱۲ تیر ماه یک فروند آمبولانس دریایی پیشرفته به مردم شهید پرور جزیره هرمز تحویل و آماده خدمت رسانی شود.
واحدهای نانوایی و اغذیه فروشی ها که اقدام به کم فروشی وگرانفروشی میکنند شناسای و واحد آنها به مدت یک هفته تعطیل خواهد شد.
فرماندار بندرعباس از اداره کل پست و شهرداری بندرعباس بازدید بعمل آورد.
پیام تبریک فرماندار شهرستان بندرعباس به مناسبت هفته قوه قضائیه
جلسه بررسی مسائل و مشکلات حفاری و ترمیم پروژه گاز رسانی شهر بندرعباس برگزار شد.
اخبار > از ارائه هر گونه خدمات به مسافران در پارک ها و بازار خودداری شود.


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢١٢١٥ 

 تاریخ:1398/12/25 


از ارائه هر گونه خدمات به مسافران در پارک ها و بازار خودداری شود.

فرماندار بندرعباس گفت: به منظور قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا باید ورودی های تمامی شهرها و روستاهای شهرستان نیز به کمک دهیاری ها و شهرداری ها کنترل و رصد گردد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرعباس ، عزیزاله کناری فرماندار در بخش دوم خبر جلسه ستاد پیشگیری بیماری کرونا شهرستان بندرعباس اظهار داشت: ورودی های شهرستان بندرعباس که در حال حاظر کنترل و رصد می شود ، بر شدت نظارت و کنترل آن افزوده شود. وی در ادامه گفت: نظارت و کنترل تمامی ورودی های شهرستان بندرعباس شامل جاده ای ، ریلی ، هوایی ، دریایی با شدت بیشتری به صورت ۲۴ ساعته ادامه پیدا کند و این همکاری به کمک تیم هایی مرکب از هلال احمر ، علوم پزشکی ، بسیج و با کمک پلیس راهور و انتظامی در حال انجام شدن است. این مقام مسئول بیان کرد: به منظور قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا باید ورودی های تمامی شهرها و روستاهای شهرستان نیز به کمک دهیاری ها و شهرداری ها کنترل و رصد گردد. کناری گفت: از ارائه هر گونه خدمات به مسافران در پارک ها و بازار خودداری شود و لذا برپایی هر گونه چادر در پارک ها و بوستانهای شهرستان بندرعباس ممنوع گردید. فرماندار بندرعباس اظهار کرد: جهت رفاه حال شهروندان و کمک به سلامت خانواده ها تردد خودروها در ساحل سورو ممنوع شد و مقرر گردید شهرداری با کمک انتظامی ، دریابانی و پلیس راهور تمامی ورودی های خودرو به سمت ساحل سورو را مصدود نمایند و از شهروندان و ساکنین محله سورو نیز درخواست می شود که در این زمینه همکاری لازم را داشته باشند. عزیزاله کناری در پایان تصریح کرد: مجددا از تمامی شهروندان و خصوصا مادران دلسوز شهرستان بندرعباس درخواست می شود جهت حفظ سلامت عزیزانشان از هر گونه تردد غیر ضروری و خصوصا از حضور در بازار و مراکز پرجمعیت خودداری نمایند و مایحتاج ضروری خود را از فروشگاههای محله و فروشگاه های معتبر تهیه کنند و از تهیه آنها از طریق دستفروشان خصوصا دستفروشان اطراف بازهر ماهی فروشان خودداری کنند.
.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 07633336801 - 07633337310
                    
07632247903 - 07632247901

نــــــمـــابــــــر : 07633344440 - 07633332449

شماره پیامک : 50002761
آدرس فرمانداری :
آدرس : بندرعباس - بلوار شهيد چمران - جنب استانداري سابق - فرمانداري شهرستان بندرعباس

 

شهرستان بندرعباس

بندرعباس یکی از بندرهای جنوب ایران است و نام پیشین آن بندر گمبرون بوده‌ است. بندرعباس اکنون بزرگترین بندر ایران و از نظر اقتصادی در سطح بسیار بالایی قرار دارد. در تقسیم بندی منطقه‌ای ایران بندرعباس جزو منطقه جنوب محسوب می‌شود. درصد بسیار بالایی از ترانزیت کالا از طریق بنادر شهید رجایی و باهنر صورت می‌گیرد. فاصله بندرعباس تا تهران ۱۳۳۳ کیلومتر می‌باشد. جمعیت این شهر در فصل‌های سال متفاوت می‌باشد. بندرعباس به دلیل شرایط خاص خود همواره پذیرای مهمانان و مسافران زیادی از اقصی نقاط ایران می‌باشد