دوشنبه ٢٣ تير ١٣٩٩
آخرین اخبار
شنبه، زمان قطعی عرضه میوه و تره بار در میدان جدید.
دکتر حیدری معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان: در جلسه تحویل مجوزهای صیادی ساکنان جزیره هرمز ضمن تشکر از تلاش های مجموعه فرمانداری بندرعباس، جهاد کشاورزی استان و شیلات استان گفت: جزیره هرمز و جزایره ۱۴ گانه خلیج فارس از لحاظ اقتصادی و امنیتی بسیار مهم هستند و به همین منظور دکتر همتی استاندار محترم از زمان ورود به استان احتمام جدی به وضعیت و موقیت جزیره هرمز داشته و همچنان پیگیری های مستمر و مکرر وی برای آبادانی و رونق اقتصادی در جزیره ادامه دارد.
فرماندار بندرعباس از فرایند ترخیص،انتقال،غسل و دفن اموات ناشی از بیماری کرونا بازدید کرد.
جلسه بررسی مسائل و مشکلات بهداشتی و درمانی جزیره هرمز با حضور عزیزاله کناری فرماندار بندرعباس، دکترفرشیدی رئیس و معاونین دانشگاه علوم پزشکی استان، حسینی بخشدار هرمز و دکتر میرزاده ریس مرکز بهداشت و درمان بندرعباس و جمعی از مسئولین محلی و شورای شهر در محل سالن جلسات بخشداری هرمز برگزارشد.
تحویل یک فروند آمبولانس دریایی پیشرفته به جزیره هرمز باحضور عزیزاله کناری فرماندار شهرستان بندرعباس، دکتر فرشیدی رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان، دکتر میرزاده رئیس مرکز بهداشت شهرستان بندرعباس، حسینی بخشدار هرمز و جمعی از مسئولین و اعضای شورای شهر جزیره هرمز
مقرر است بمناسبت میلاد باسعادت هشتمین اختر تابناک امامت و ولایت، فردا ۱۲ تیر ماه یک فروند آمبولانس دریایی پیشرفته به مردم شهید پرور جزیره هرمز تحویل و آماده خدمت رسانی شود.
واحدهای نانوایی و اغذیه فروشی ها که اقدام به کم فروشی وگرانفروشی میکنند شناسای و واحد آنها به مدت یک هفته تعطیل خواهد شد.
فرماندار بندرعباس از اداره کل پست و شهرداری بندرعباس بازدید بعمل آورد.
پیام تبریک فرماندار شهرستان بندرعباس به مناسبت هفته قوه قضائیه
جلسه بررسی مسائل و مشکلات حفاری و ترمیم پروژه گاز رسانی شهر بندرعباس برگزار شد.
اخبار > تاكيد معاون سیاسی فرماندار بندرعباس بر رفع مشكلات جامع كارگری


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢١٩٤٥ 

 تاریخ:1399/04/01 


تاكيد معاون سیاسی فرماندار بندرعباس بر رفع مشكلات جامع كارگری

معاون سیاسی فرماندار بندرعباس گفت: باید به کارگران نگاه ویژه ای داشته باشیم.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرعباس ، جلسه کمیسیون کارگری شهرستان بندرعباس به ریاست فرزاد ابراهیمی معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری در محل سالن کنفرانس فرمانداری تشکیل شد. فرزاد ابراهیمی معاون سیاسی فرماندار بندرعباس در این جلسه ضمن تبریک ایام دهه کرامت اظهار داشت: باید حمایت از کارگران در اولویت قرار گیرد و همه دستگاههای متولی تمام تلاش خود را بکار گیرند تا مشکلات حوزه کارگری برطرف شود. فرزاد ابراهیمی با تاکید بر رصد و رسیدگی مسائل و مشکلات کارگران زحمتکش، بیان داشت: هدف از برگزاری جلسات فقط رفع مشكلات نبوده بلكه بايد بيشتر در حوزه برنامه ريزی تلاش كرد و دستگاههايی كه به نوعی مرتبط با مسائل كارگری هستند و تعداد قابل توجهی از نيروی كارگری در اختيارشان است بايد بيشتر به اين امر توجه داشته باشند كه تلفيق و تركيبی از حضور كارگران نياز به مديريت هماهنگ و دلسوزانه در اين حوزه دارد. این مقام مسئول عنوان کرد: باید مسئولان دستگاههای اجرايی با نگاه دلسوزانه ای كه دارند مسائل و مشكلات حوزه کارگری را پیگیری و برطرف نمايند . فرزاد ابراهیمی در پایان تصریح کرد: شهرداری بندرعباس نظارت بیشتری بر پرداخت بموقع حقوق های نیروهای شرکتی خود از سوی پیمانکار داشته باشد.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 07633336801 - 07633337310
                    
07632247903 - 07632247901

نــــــمـــابــــــر : 07633344440 - 07633332449

شماره پیامک : 50002761
آدرس فرمانداری :
آدرس : بندرعباس - بلوار شهيد چمران - جنب استانداري سابق - فرمانداري شهرستان بندرعباس

 

شهرستان بندرعباس

بندرعباس یکی از بندرهای جنوب ایران است و نام پیشین آن بندر گمبرون بوده‌ است. بندرعباس اکنون بزرگترین بندر ایران و از نظر اقتصادی در سطح بسیار بالایی قرار دارد. در تقسیم بندی منطقه‌ای ایران بندرعباس جزو منطقه جنوب محسوب می‌شود. درصد بسیار بالایی از ترانزیت کالا از طریق بنادر شهید رجایی و باهنر صورت می‌گیرد. فاصله بندرعباس تا تهران ۱۳۳۳ کیلومتر می‌باشد. جمعیت این شهر در فصل‌های سال متفاوت می‌باشد. بندرعباس به دلیل شرایط خاص خود همواره پذیرای مهمانان و مسافران زیادی از اقصی نقاط ایران می‌باشد