دوشنبه ٢٣ تير ١٣٩٩
آخرین اخبار
شنبه، زمان قطعی عرضه میوه و تره بار در میدان جدید.
دکتر حیدری معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان: در جلسه تحویل مجوزهای صیادی ساکنان جزیره هرمز ضمن تشکر از تلاش های مجموعه فرمانداری بندرعباس، جهاد کشاورزی استان و شیلات استان گفت: جزیره هرمز و جزایره ۱۴ گانه خلیج فارس از لحاظ اقتصادی و امنیتی بسیار مهم هستند و به همین منظور دکتر همتی استاندار محترم از زمان ورود به استان احتمام جدی به وضعیت و موقیت جزیره هرمز داشته و همچنان پیگیری های مستمر و مکرر وی برای آبادانی و رونق اقتصادی در جزیره ادامه دارد.
فرماندار بندرعباس از فرایند ترخیص،انتقال،غسل و دفن اموات ناشی از بیماری کرونا بازدید کرد.
جلسه بررسی مسائل و مشکلات بهداشتی و درمانی جزیره هرمز با حضور عزیزاله کناری فرماندار بندرعباس، دکترفرشیدی رئیس و معاونین دانشگاه علوم پزشکی استان، حسینی بخشدار هرمز و دکتر میرزاده ریس مرکز بهداشت و درمان بندرعباس و جمعی از مسئولین محلی و شورای شهر در محل سالن جلسات بخشداری هرمز برگزارشد.
تحویل یک فروند آمبولانس دریایی پیشرفته به جزیره هرمز باحضور عزیزاله کناری فرماندار شهرستان بندرعباس، دکتر فرشیدی رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان، دکتر میرزاده رئیس مرکز بهداشت شهرستان بندرعباس، حسینی بخشدار هرمز و جمعی از مسئولین و اعضای شورای شهر جزیره هرمز
مقرر است بمناسبت میلاد باسعادت هشتمین اختر تابناک امامت و ولایت، فردا ۱۲ تیر ماه یک فروند آمبولانس دریایی پیشرفته به مردم شهید پرور جزیره هرمز تحویل و آماده خدمت رسانی شود.
واحدهای نانوایی و اغذیه فروشی ها که اقدام به کم فروشی وگرانفروشی میکنند شناسای و واحد آنها به مدت یک هفته تعطیل خواهد شد.
فرماندار بندرعباس از اداره کل پست و شهرداری بندرعباس بازدید بعمل آورد.
پیام تبریک فرماندار شهرستان بندرعباس به مناسبت هفته قوه قضائیه
جلسه بررسی مسائل و مشکلات حفاری و ترمیم پروژه گاز رسانی شهر بندرعباس برگزار شد.
اخبار > در جلسه بررسی مشکلات محلات بندرعباس مطرح شد بازگشایی ۴ معبر در محلات اسلام آباد و تپه ا... اکبر بندرعباس


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢١٩٤٨ 

 تاریخ:1399/04/02 


در جلسه بررسی مشکلات محلات بندرعباس مطرح شد بازگشایی ۴ معبر در محلات اسلام آباد و تپه ا... اکبر بندرعباس

در جلسه بررسی مشکلات محلات بندرعباس مطرح شد بازگشایی ۴ معبر در محلات اسلام آباد و تپه ا... اکبر بندرعباس

 

 

 

 


بازگشایی دو معبر در محله اسلام آباد و دومعبر در محله تپه ا... اکبر در جلسه یکشنبه شب بررسی مشکلات و چالش های محلات حاشیه ای و بافت های فرسوده بندرعباس در فرمانداری بندرعباس مطرح و مورد موافقت قرار گرفت. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرعباس ، در این جلسه که به ریاست عزیزاله کناری فرماندار بندرعباس در محل سالن کنفرانس فرمانداری برگزار شد، گزارش های دفاتر تسهیلگری محلات اسلام آباد وگل کنی، بهشت زهرا، تپه ا... اکبر و کوی ملت، نخل ناخدا، طلابند، قریشی ها، سنگ کن شرقی وغربی، آیت ا... غفاری و فرودگاه قدیم در خصوص وضعیت آماده سازی و ترغیب ساکنان محلات شان برای بازگشایی معابر اعلام شد. فرماندار بندرعباس در این جلسه گفت: برای بازگشایی دو معبر ۲۴ متری شمالی جنوبی و ۱۶ متری شرقی غربی در محله اسلام آباد با مشارکت ساکنان و همراهی شهرداری و... موافقت شد. عزیزاله کناری افزود: برای بازگشایی معابر در محلات، مددجویان بهزیستی و کمیته امداد بایستی مورد حمایت دستگاه های حمایتی قرار گیرند و سپاه نیز از طریق گروهای جهادی و... در این بازگشایی ها مشارکت می کنند. کناری تصریح کرد: دفاتر تسهیلگری بایستی ساکنان را برای مشارکت در اصلاح و بازگشایی معابر ترغیب کنند و شهرداری های مناطق نیز با فوریت پروانه های ساختمانی را صادر نموده و در گام بعدی برای صدور سند املاک در این مناطق اقدام نمایند. وی خاطرنشان کرد: در محله تپه ا... اکبر نیز یک مجتمع فرهنگی و دو معبر احداث می شود تا خواسته اهالی برای ارتقای امنیت و خدمترسانی در این محله محقق شود. فرماندار بندرعباس بر صدور سریعتر پروانه های ساختمانی در محله آیت ا... غفاری بندرعباس، تعیین تکلیف زمین جهت احداث مدرسه در تپه ا... اکبر وانجام گذربندی محله نخل ناخدا و... تاکید کرد لذا در محلات حاشیه ای و بافت های فرسوده، ساکنان می توانند با استفاده از تسهیلات نوسازی نسبت به انجام اصلاحات و نوسازی املاک فرسوده شان با هدف بازگشایی معابر اقدام نمایند.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 07633336801 - 07633337310
                    
07632247903 - 07632247901

نــــــمـــابــــــر : 07633344440 - 07633332449

شماره پیامک : 50002761
آدرس فرمانداری :
آدرس : بندرعباس - بلوار شهيد چمران - جنب استانداري سابق - فرمانداري شهرستان بندرعباس

 

شهرستان بندرعباس

بندرعباس یکی از بندرهای جنوب ایران است و نام پیشین آن بندر گمبرون بوده‌ است. بندرعباس اکنون بزرگترین بندر ایران و از نظر اقتصادی در سطح بسیار بالایی قرار دارد. در تقسیم بندی منطقه‌ای ایران بندرعباس جزو منطقه جنوب محسوب می‌شود. درصد بسیار بالایی از ترانزیت کالا از طریق بنادر شهید رجایی و باهنر صورت می‌گیرد. فاصله بندرعباس تا تهران ۱۳۳۳ کیلومتر می‌باشد. جمعیت این شهر در فصل‌های سال متفاوت می‌باشد. بندرعباس به دلیل شرایط خاص خود همواره پذیرای مهمانان و مسافران زیادی از اقصی نقاط ایران می‌باشد