دوشنبه ٢٣ تير ١٣٩٩
آخرین اخبار
شنبه، زمان قطعی عرضه میوه و تره بار در میدان جدید.
دکتر حیدری معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان: در جلسه تحویل مجوزهای صیادی ساکنان جزیره هرمز ضمن تشکر از تلاش های مجموعه فرمانداری بندرعباس، جهاد کشاورزی استان و شیلات استان گفت: جزیره هرمز و جزایره ۱۴ گانه خلیج فارس از لحاظ اقتصادی و امنیتی بسیار مهم هستند و به همین منظور دکتر همتی استاندار محترم از زمان ورود به استان احتمام جدی به وضعیت و موقیت جزیره هرمز داشته و همچنان پیگیری های مستمر و مکرر وی برای آبادانی و رونق اقتصادی در جزیره ادامه دارد.
فرماندار بندرعباس از فرایند ترخیص،انتقال،غسل و دفن اموات ناشی از بیماری کرونا بازدید کرد.
جلسه بررسی مسائل و مشکلات بهداشتی و درمانی جزیره هرمز با حضور عزیزاله کناری فرماندار بندرعباس، دکترفرشیدی رئیس و معاونین دانشگاه علوم پزشکی استان، حسینی بخشدار هرمز و دکتر میرزاده ریس مرکز بهداشت و درمان بندرعباس و جمعی از مسئولین محلی و شورای شهر در محل سالن جلسات بخشداری هرمز برگزارشد.
تحویل یک فروند آمبولانس دریایی پیشرفته به جزیره هرمز باحضور عزیزاله کناری فرماندار شهرستان بندرعباس، دکتر فرشیدی رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان، دکتر میرزاده رئیس مرکز بهداشت شهرستان بندرعباس، حسینی بخشدار هرمز و جمعی از مسئولین و اعضای شورای شهر جزیره هرمز
مقرر است بمناسبت میلاد باسعادت هشتمین اختر تابناک امامت و ولایت، فردا ۱۲ تیر ماه یک فروند آمبولانس دریایی پیشرفته به مردم شهید پرور جزیره هرمز تحویل و آماده خدمت رسانی شود.
واحدهای نانوایی و اغذیه فروشی ها که اقدام به کم فروشی وگرانفروشی میکنند شناسای و واحد آنها به مدت یک هفته تعطیل خواهد شد.
فرماندار بندرعباس از اداره کل پست و شهرداری بندرعباس بازدید بعمل آورد.
پیام تبریک فرماندار شهرستان بندرعباس به مناسبت هفته قوه قضائیه
جلسه بررسی مسائل و مشکلات حفاری و ترمیم پروژه گاز رسانی شهر بندرعباس برگزار شد.
اخبار > گارد ورودی اسکله صیادی از ورود هر فرد فاقد ماسک به داخل اسکله جلوگیری کند.


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢١٩٥١ 

 تاریخ:1399/04/02 


گارد ورودی اسکله صیادی از ورود هر فرد فاقد ماسک به داخل اسکله جلوگیری کند.

فرماندار بندرعباس گفت: فعالیت عمده فروشان ماهی از این پس به طور موقت در یکی از سوله های اسکله صیادی شیلات بندرعباس انجام خواهد گرفت.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرعباس ، به منظور جلوگیری از افزایش و شیوع بیماری کرونا در بین جامعه صیادی و همچنین عمده فروشان ماهی و خرده فروشان و رعایت اصول بهداشتی، در محل سالن کنفرانس فرمانداری جلسه ای به ریاست عزیزاله کناری فرماندار برگزار شد. فرماندار بندرعباس در این جلسه ضمن تبریک روز اصناف اظهار داشت: با توجه به اینکه بازار ماهی فروشان به محل جدید انتقال پیدا کرده و عمده فروشان ماهی نیز در داخل منازل و کوچه های مقابل فعالیت داشتند لذا از این پس به بطور موقت در یکی از سوله های اسکله صیادی بندرعباس فعالیت آنها آغاز می گردد تا بتوانند ماهی را به صورت بهداشتی و بانظارت حوزه بهداشت عرضه کنند و محل های قبلی نیز مصدود خواهد شد. وی در ادامه افزود: برای اینکه سوله را آماده استفاده کنیم باید بهره بردار اسکله فضای سوله را به صورت اجاره در اختیار عمده فروشان قرار دهد و از محل درآمد مربوطه محیط سوله را با نظر بهداشت آماده سازی کند تا امکان استقرار کلیه امکانات عمده فروشان در آنجا مهیا شود. این مقام مسئول بیان داشت: گارد ورودی اسکله از ورود هر فرد فاقد ماسک به داخل اسکله جلوگیری کند و برای افراد فاقد ماسک، عرضه ماسک در جلو اسکله فراهم گردد. کناری گفت: برای اجرای سالن محل عرضه عمده فروشان ماهی پیرو مکاتبات قبلی با اداره کل شیلات مقرر شد شیلات در پیگیری رفع مشکل زمین مذبور تسریع نماید تا عملیات احداث مجتمع سریعتر آغاز شود. عزیزاله کناری در پایان تصریح کرد: شیلات شرایط را برای استقرار قایق های صیادی درون اسکله فراهم سازد و از خروج قایق های صیادی حامل بار از اسکله به خیابانهای مجاور جلوگیری و در صورت مشاهده شهرداری نسبت به توقیف آن اقدام و شیلات نیز از صدور مجوز صید آنها جلوگیری بعمل آورد.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 07633336801 - 07633337310
                    
07632247903 - 07632247901

نــــــمـــابــــــر : 07633344440 - 07633332449

شماره پیامک : 50002761
آدرس فرمانداری :
آدرس : بندرعباس - بلوار شهيد چمران - جنب استانداري سابق - فرمانداري شهرستان بندرعباس

 

شهرستان بندرعباس

بندرعباس یکی از بندرهای جنوب ایران است و نام پیشین آن بندر گمبرون بوده‌ است. بندرعباس اکنون بزرگترین بندر ایران و از نظر اقتصادی در سطح بسیار بالایی قرار دارد. در تقسیم بندی منطقه‌ای ایران بندرعباس جزو منطقه جنوب محسوب می‌شود. درصد بسیار بالایی از ترانزیت کالا از طریق بنادر شهید رجایی و باهنر صورت می‌گیرد. فاصله بندرعباس تا تهران ۱۳۳۳ کیلومتر می‌باشد. جمعیت این شهر در فصل‌های سال متفاوت می‌باشد. بندرعباس به دلیل شرایط خاص خود همواره پذیرای مهمانان و مسافران زیادی از اقصی نقاط ایران می‌باشد