دوشنبه ٢٣ تير ١٣٩٩
آخرین اخبار
شنبه، زمان قطعی عرضه میوه و تره بار در میدان جدید.
دکتر حیدری معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان: در جلسه تحویل مجوزهای صیادی ساکنان جزیره هرمز ضمن تشکر از تلاش های مجموعه فرمانداری بندرعباس، جهاد کشاورزی استان و شیلات استان گفت: جزیره هرمز و جزایره ۱۴ گانه خلیج فارس از لحاظ اقتصادی و امنیتی بسیار مهم هستند و به همین منظور دکتر همتی استاندار محترم از زمان ورود به استان احتمام جدی به وضعیت و موقیت جزیره هرمز داشته و همچنان پیگیری های مستمر و مکرر وی برای آبادانی و رونق اقتصادی در جزیره ادامه دارد.
فرماندار بندرعباس از فرایند ترخیص،انتقال،غسل و دفن اموات ناشی از بیماری کرونا بازدید کرد.
جلسه بررسی مسائل و مشکلات بهداشتی و درمانی جزیره هرمز با حضور عزیزاله کناری فرماندار بندرعباس، دکترفرشیدی رئیس و معاونین دانشگاه علوم پزشکی استان، حسینی بخشدار هرمز و دکتر میرزاده ریس مرکز بهداشت و درمان بندرعباس و جمعی از مسئولین محلی و شورای شهر در محل سالن جلسات بخشداری هرمز برگزارشد.
تحویل یک فروند آمبولانس دریایی پیشرفته به جزیره هرمز باحضور عزیزاله کناری فرماندار شهرستان بندرعباس، دکتر فرشیدی رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان، دکتر میرزاده رئیس مرکز بهداشت شهرستان بندرعباس، حسینی بخشدار هرمز و جمعی از مسئولین و اعضای شورای شهر جزیره هرمز
مقرر است بمناسبت میلاد باسعادت هشتمین اختر تابناک امامت و ولایت، فردا ۱۲ تیر ماه یک فروند آمبولانس دریایی پیشرفته به مردم شهید پرور جزیره هرمز تحویل و آماده خدمت رسانی شود.
واحدهای نانوایی و اغذیه فروشی ها که اقدام به کم فروشی وگرانفروشی میکنند شناسای و واحد آنها به مدت یک هفته تعطیل خواهد شد.
فرماندار بندرعباس از اداره کل پست و شهرداری بندرعباس بازدید بعمل آورد.
پیام تبریک فرماندار شهرستان بندرعباس به مناسبت هفته قوه قضائیه
جلسه بررسی مسائل و مشکلات حفاری و ترمیم پروژه گاز رسانی شهر بندرعباس برگزار شد.
اخبار > فرماندار بندرعباس از اداره کل پست و شهرداری بندرعباس بازدید بعمل آورد.


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٢٠٠٦ 

 تاریخ:1399/04/10 


فرماندار بندرعباس از اداره کل پست و شهرداری بندرعباس بازدید بعمل آورد.

فرماندار بندرعباس از اداره کل پست و شهرداری بندرعباس بازدید بعمل آورد.

 

 

 

 


در راستای اجرای مصوبات ستاد مدیریت بیماری کرونا استان حسب دستور استاندار هرمزگان و ستاد مدیریت کرونا شهرستان در روز جاری ۴ تیم با محوریت فرماندار و ۳ معاون ایشان از ادارات و شرکت های خدمات رسان شهرستان بازدید بعمل آمد. در این فرایند فرماندار از اداره کل پست استان و شهرداری مرکزی بندرعباس بازدید و با مدیر اداره پست و شهردار جلسه و فرایند های ارائه خدمت و همچنین رعایت فاصله گذاری و استفاده از ماسک از نزدیک مورد بررسی قرار گرفت. فرماندار بندرعباس در حاشیه بازدید از اداره پست با عبدالله عبدلی مدیر کل پست جلسه ای را برگزار و گفت: اداره کل پست اقدامات خوبی را در زمینه تسریع در تحویل اقلام پستی شروع نموده که انتظار می رود به زودی به نتیجه مطلوبی برسد. عزیزاله کناری همچنین در حاشیه بازدید از شهرداری بندرعباس با عباس امینی زاده شهردار بندرعباس پیرامون موضوعاتی از جمله تسریع در تعیین تکلیف میدان میوه و تره بار ، بازار ماهی فروشان،فعالیت های غیر رسمی تحت عنوان دستفروش ، فعالیت عرضه میوه با وانت و انتقال میدان مجموعه بنکداران به محل جدید، اجرای پارک مقابل بازار ماهی فروشان ، نظارت بر بوستانها و سواحل جهت رعایت فاصله گذاری اجتماعی ، ساماندهی دستفروشان با بهره گیری از فضای خالی مجتمع های تجاری و حذف پدیده دستفروشی از شهر بندرعباس، جلسه ای را برگزار و تصمیمات لازم اتخاذ گردید.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 07633336801 - 07633337310
                    
07632247903 - 07632247901

نــــــمـــابــــــر : 07633344440 - 07633332449

شماره پیامک : 50002761
آدرس فرمانداری :
آدرس : بندرعباس - بلوار شهيد چمران - جنب استانداري سابق - فرمانداري شهرستان بندرعباس

 

شهرستان بندرعباس

بندرعباس یکی از بندرهای جنوب ایران است و نام پیشین آن بندر گمبرون بوده‌ است. بندرعباس اکنون بزرگترین بندر ایران و از نظر اقتصادی در سطح بسیار بالایی قرار دارد. در تقسیم بندی منطقه‌ای ایران بندرعباس جزو منطقه جنوب محسوب می‌شود. درصد بسیار بالایی از ترانزیت کالا از طریق بنادر شهید رجایی و باهنر صورت می‌گیرد. فاصله بندرعباس تا تهران ۱۳۳۳ کیلومتر می‌باشد. جمعیت این شهر در فصل‌های سال متفاوت می‌باشد. بندرعباس به دلیل شرایط خاص خود همواره پذیرای مهمانان و مسافران زیادی از اقصی نقاط ایران می‌باشد