شنبه ٢٥ مرداد ١٣٩٩
آخرین اخبار
ضرورت برونسپاری خدمات قابل واگذاری ادارات شهرستان بندرعباس به دفاتر پيشخوان دولت / رعايت حقوق شهروندی و تكريم ارباب رجوع در دفاتر پيشخوان الزامی است.
استفاده از ماسک، رعایت فاصله گذاری اجتماعی، اجتناب از اجتماعات بزرگ و ترددهای غیر ضروری همچنان باید ادامه داشته باشد.
پیگیری قصور پیمانکار از طریق دستگاه قضایی تذکر جدی فرماندار بندرعباس به شرکت پیمانکار راهبری و تاسیسات و برق بیمارستان شهید محمدی بندرعباس
اولویت ما طرح های ستاد بازآفرینی شهرستان است.
پیام تبریک فرماندار بندرعباس به مناسبت عید سعید غدیر خم
پیام تبریک فرماندار بندرعباس به مناسب فرا رسیدن روز خبرنگار
پرداخت تسهيلات بنگاههای آسيب ديده از كرونا تا پايان مرداد توسط بانكها صورت گيرد / پيگيری توسط دستگاههای اجرایی.
مشکل انشعاب آب و برق مدارس شهرستان بندرعباس بر طرف شود.
ضرورت ارائه خدمات مناسب و به موقع به مردم از طريق برونسپاری و الكترونيكی نمودن فرايندها در دستگاههای اجرايی شهرستان.
کارگران اقشار بسیار شریف و زحمتکش جامعه هستند.
اخبار > فرماندار بندرعباس از فرایند ترخیص،انتقال،غسل و دفن اموات ناشی از بیماری کرونا بازدید کرد.


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٢٠٤٤ 

 تاریخ:1399/04/15 


فرماندار بندرعباس از فرایند ترخیص،انتقال،غسل و دفن اموات ناشی از بیماری کرونا بازدید کرد.

فرماندار بندرعباس گفت: به منظور جلوگیری از اجتماعات در روستاها و سایر نقاط و کمک به کاهش گسترش ویروس کرونا مدیر آرامستان برنامه ریزی کند تا نماز تمامی اموات با رعایت پروتکل های بهداشتی در همین مکان برگزار شود.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرعباس؛ در اجرای مصوبات ستاد کرونای استان و شهرستان و حسب دستور دکتر همتی استاندار محترم، نظر به برخی گلایه شهروندان گرامی، عزیزاله کناری فرماندار بندرعباس از کلیه فرایند ترخیص ، انتقال ، غسل و دفن اموات ناشی از بیماری کرونا امروز بازدید بعمل آورد. فرماندار بندرعباس در حاشیه این بازدید گفت: بازدید امروز از سردخانه بیمارستان شهید محمدی، دفتر اعزام آمبولانس شهرداری ، غسالخانه ، محل برگزاری نماز اموات و محل دفن اموات و قبور در نظر گرفته انجام گردید و موارد به مسئولین ذی ربط اعلام و هماهنگی لازم جهت انجام بهتر فرایندها انجام شد. وی در ادامه گفت: در شرایط کنونی برخی از روزها علی رخم وجود 4 دستگاه آمبولانس، انتقال ( میت ) با کمبود مواجه می شود که مقرر شد از ظرفیت بخش خصوصی با رعایت پروتکل های بهداشتی به صورت اختصاصی از آمبولانس ویژه در صورت ضرورت استفاده گردد. این مقام مسئول بیان کرد: مواردی فی مابین آرامستان و پزشکی قانونی بود که مقرر شد در جلسه ای با محوریت فرمانداری با حضور مدیران ذی ربط موضوع را بررسی و مرتفع سازیم. عزیزاله کناری در این بازدید ضمن تقدیر و قدردانی از عوامل حوزه غسالخانه و برگزاری نماز مید با تاکید بیان کرد: به منظور جلوگیری از اجتماعات در روستاها و سایر نقاط و کمک به کاهش گسترش ویروس کرونا مدیر آرامستان برنامه ریزی کند تا نماز تمامی اموات با رعایت پروتکل های بهداشتی در همین مکان برگزار شود.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 07633336801 - 07633337310
                    
07632247903 - 07632247901

نــــــمـــابــــــر : 07633344440 - 07633332449

شماره پیامک : 50002761
آدرس فرمانداری :
آدرس : بندرعباس - بلوار شهيد چمران - جنب استانداري سابق - فرمانداري شهرستان بندرعباس

 

شهرستان بندرعباس

بندرعباس یکی از بندرهای جنوب ایران است و نام پیشین آن بندر گمبرون بوده‌ است. بندرعباس اکنون بزرگترین بندر ایران و از نظر اقتصادی در سطح بسیار بالایی قرار دارد. در تقسیم بندی منطقه‌ای ایران بندرعباس جزو منطقه جنوب محسوب می‌شود. درصد بسیار بالایی از ترانزیت کالا از طریق بنادر شهید رجایی و باهنر صورت می‌گیرد. فاصله بندرعباس تا تهران ۱۳۳۳ کیلومتر می‌باشد. جمعیت این شهر در فصل‌های سال متفاوت می‌باشد. بندرعباس به دلیل شرایط خاص خود همواره پذیرای مهمانان و مسافران زیادی از اقصی نقاط ایران می‌باشد