شنبه ٢٥ مرداد ١٣٩٩
آخرین اخبار
ضرورت برونسپاری خدمات قابل واگذاری ادارات شهرستان بندرعباس به دفاتر پيشخوان دولت / رعايت حقوق شهروندی و تكريم ارباب رجوع در دفاتر پيشخوان الزامی است.
استفاده از ماسک، رعایت فاصله گذاری اجتماعی، اجتناب از اجتماعات بزرگ و ترددهای غیر ضروری همچنان باید ادامه داشته باشد.
پیگیری قصور پیمانکار از طریق دستگاه قضایی تذکر جدی فرماندار بندرعباس به شرکت پیمانکار راهبری و تاسیسات و برق بیمارستان شهید محمدی بندرعباس
اولویت ما طرح های ستاد بازآفرینی شهرستان است.
پیام تبریک فرماندار بندرعباس به مناسبت عید سعید غدیر خم
پیام تبریک فرماندار بندرعباس به مناسب فرا رسیدن روز خبرنگار
پرداخت تسهيلات بنگاههای آسيب ديده از كرونا تا پايان مرداد توسط بانكها صورت گيرد / پيگيری توسط دستگاههای اجرایی.
مشکل انشعاب آب و برق مدارس شهرستان بندرعباس بر طرف شود.
ضرورت ارائه خدمات مناسب و به موقع به مردم از طريق برونسپاری و الكترونيكی نمودن فرايندها در دستگاههای اجرايی شهرستان.
کارگران اقشار بسیار شریف و زحمتکش جامعه هستند.
اخبار > شنبه، زمان قطعی عرضه میوه و تره بار در میدان جدید.


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٢٠٧١ 

 تاریخ:1399/04/18 


شنبه، زمان قطعی عرضه میوه و تره بار در میدان جدید.

فرماندار بندرعباس گفت: روز شنبه عرضه میوه و تره بار در میدان جدید میوه و تره بار بندرعباس انجام و میدان قدیم غیرفعال می شود.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرعباس ، عزیزاله کناری امشب در جلسه ای که با حضور نمایندگان میدان جدید و قدیم میوه و تره بار ، فرمانده نیروی انتظامی شهرستان ، راهور، شهرداری، راهداری، مخابرات و... برگزار شد؛ افزود: همزمان با فعالیت میدان جدید میوه و تره بار، از حضور وانت باران و دست فروشان جلوی میدان قدیم میوه و تره بار بندرعباس و میدان دفاع مقدس جلوگیری می شود. کناری اظهار داشت : تا زمان افتتاح میدان جدید بایستی نواقصات احتمالی در طول مسیر دسترسی و داخل میدان برطرف شود و از شنبه عرضه میوه و تره بار در میدان جدید صورت می گیرد. فرماندار بندرعباس افزود: شهرداری در هفته آینده سرویس رایگان جهت تردد شهروندان و کارگران میدان میوه و تره بار به میدان جدید قرار دهد و از میدان قدیم تا جدید و تقاطع آبشورک، مسیرها بسته می شود و عبور عرضی از جاده ممنوع و موانع مورد نیاز نصب می شود. وی تصریح کرد : باید به گونه برنامه ریزی شود که میدان جدید به مرکز ثقل عرضه میوه و تره بار در جنوب کشور و مرکز صادرات میوه از طریق دریایی و هوایی تبدیل شود. وی از حمایت های دکتر همتی استاندار هرمزگان و همکاری تمام دستگاه های اجرایی، شورای شهر و شهرداری بندرعباس، مخابرات، راهداری، نیروی انتظامی و راهور ، و حجره داران میدان و اتاق اصناف، اتحادیه میوه و تره بار، مجری پروژه و... در انجام مراحل راه اندازی این میدان قدردانی کرد. کناری از صمت و اتاق اصناف خواست اطلاع رسانی لازم به عموم شهروندان و خریداران و میوه فروشی ها جهت راه اندازی میدان میوه و تره بار از روز شنبه را داشته باشند. فرماندار بندرعباس در پایان بیان کرد: آب و برق این میدان آماده است و تلفن هم تا فردا در میدان جدید میوه و تره بار بندرعباس وصل می شود.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 07633336801 - 07633337310
                    
07632247903 - 07632247901

نــــــمـــابــــــر : 07633344440 - 07633332449

شماره پیامک : 50002761
آدرس فرمانداری :
آدرس : بندرعباس - بلوار شهيد چمران - جنب استانداري سابق - فرمانداري شهرستان بندرعباس

 

شهرستان بندرعباس

بندرعباس یکی از بندرهای جنوب ایران است و نام پیشین آن بندر گمبرون بوده‌ است. بندرعباس اکنون بزرگترین بندر ایران و از نظر اقتصادی در سطح بسیار بالایی قرار دارد. در تقسیم بندی منطقه‌ای ایران بندرعباس جزو منطقه جنوب محسوب می‌شود. درصد بسیار بالایی از ترانزیت کالا از طریق بنادر شهید رجایی و باهنر صورت می‌گیرد. فاصله بندرعباس تا تهران ۱۳۳۳ کیلومتر می‌باشد. جمعیت این شهر در فصل‌های سال متفاوت می‌باشد. بندرعباس به دلیل شرایط خاص خود همواره پذیرای مهمانان و مسافران زیادی از اقصی نقاط ایران می‌باشد