شنبه ٢٥ مرداد ١٣٩٩
آخرین اخبار
ضرورت برونسپاری خدمات قابل واگذاری ادارات شهرستان بندرعباس به دفاتر پيشخوان دولت / رعايت حقوق شهروندی و تكريم ارباب رجوع در دفاتر پيشخوان الزامی است.
استفاده از ماسک، رعایت فاصله گذاری اجتماعی، اجتناب از اجتماعات بزرگ و ترددهای غیر ضروری همچنان باید ادامه داشته باشد.
پیگیری قصور پیمانکار از طریق دستگاه قضایی تذکر جدی فرماندار بندرعباس به شرکت پیمانکار راهبری و تاسیسات و برق بیمارستان شهید محمدی بندرعباس
اولویت ما طرح های ستاد بازآفرینی شهرستان است.
پیام تبریک فرماندار بندرعباس به مناسبت عید سعید غدیر خم
پیام تبریک فرماندار بندرعباس به مناسب فرا رسیدن روز خبرنگار
پرداخت تسهيلات بنگاههای آسيب ديده از كرونا تا پايان مرداد توسط بانكها صورت گيرد / پيگيری توسط دستگاههای اجرایی.
مشکل انشعاب آب و برق مدارس شهرستان بندرعباس بر طرف شود.
ضرورت ارائه خدمات مناسب و به موقع به مردم از طريق برونسپاری و الكترونيكی نمودن فرايندها در دستگاههای اجرايی شهرستان.
کارگران اقشار بسیار شریف و زحمتکش جامعه هستند.
اخبار > جلسه بررسی آخرین وضعیت توزیع سیلندر گاز در شهرستان بندرعباس برگزارشد.


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٢١٨١ 

 تاریخ:1399/05/11 


جلسه بررسی آخرین وضعیت توزیع سیلندر گاز در شهرستان بندرعباس برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرعباس، جلسه بررسی آخرین وضعیت توزیع سیلندر گاز در شهرستان بندرعباس به ریاست عزیزاله کناری فرماندار در محل سالن کنفرانس فرمانداری برگزارشد.

 

 

 

 


عزیزاله کناری فرماندارشهرستان بندرعباس در این جلسه گفت: سیستم توزیع سیلندر گاز خانگی در شهر بندرعباس باید با نظم بهتر و در سطح بیشتری انجام شود و در کمترین زمان ممکن به دست مصرف کننده برسد. وی در ادامه افزود: از آنجایی که اکثر محلات شهر بندرعباس لوله کشی گاز خانگی انجام شده انتظار می رود همشهریان عزیز نسبت به دریافت انشعاب و اتصال به شبکه گاز شهری اقدام کنند. ایشان همچنین از شرکت گاز شهرستان خواستند در محلاتی که تاکنون لوله کشی گاز انجام نشده شرکت ملی گاز باید سریعتر و در اسرع وقت این اقدام را انجام دهد. این مقام مسئول همچنین تاکید کردند بمنظور افزایش رضایتمندی شهروندان از توزیع سیلندر گاز، بهتر است سیستم اشتراک پذیری و توزیع درب منزل شهروندان با توجه به شرایط کنون و خطرات ویروس کرونا و ضرورت جلوگیری از خروج مردم از منزل سریعتر راه اندازه گردد کناری در پایان گفت: باید نظارت بیشتری بر جایگاه عرضه سیلندرهای گاز انجام شود و ماشین های حامل کپسول در سطح شهر افزایش یابد.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 07633336801 - 07633337310
                    
07632247903 - 07632247901

نــــــمـــابــــــر : 07633344440 - 07633332449

شماره پیامک : 50002761
آدرس فرمانداری :
آدرس : بندرعباس - بلوار شهيد چمران - جنب استانداري سابق - فرمانداري شهرستان بندرعباس

 

شهرستان بندرعباس

بندرعباس یکی از بندرهای جنوب ایران است و نام پیشین آن بندر گمبرون بوده‌ است. بندرعباس اکنون بزرگترین بندر ایران و از نظر اقتصادی در سطح بسیار بالایی قرار دارد. در تقسیم بندی منطقه‌ای ایران بندرعباس جزو منطقه جنوب محسوب می‌شود. درصد بسیار بالایی از ترانزیت کالا از طریق بنادر شهید رجایی و باهنر صورت می‌گیرد. فاصله بندرعباس تا تهران ۱۳۳۳ کیلومتر می‌باشد. جمعیت این شهر در فصل‌های سال متفاوت می‌باشد. بندرعباس به دلیل شرایط خاص خود همواره پذیرای مهمانان و مسافران زیادی از اقصی نقاط ایران می‌باشد