چهارشنبه ٠٨ بهمن ١٣٩٩
اخبار > همچنان گردهمی های خانوادگی یکی از علت های اصلی شیوع بیماری کرونا است.


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٣٦٤٤ 

 تاریخ:1399/10/21 


همچنان گردهمی های خانوادگی یکی از علت های اصلی شیوع بیماری کرونا است.

*فرماندار بندرعباس گفت:* یک دورهمی خانوادگی در یکی از روستاهای شهرستان ۹ نفر و یک گردهمایی خانوادگی در شهر بندرعباس ۱۶ نفر را مبتلا به بیماری کرونا کرد.

 

 

 

 


*کناری بیان کرد:* استفاده از ماسک ، عدم شرکت در اجتماعات ، رعایت ممنوعیت تردد شبانه ، رعایت بهداشت فردی ضروری است به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرعباس ، جلسه ستاد مدیریت بیماری کرونا شهرستان به ریاست *عزیزاله کناری فرماندار* در محل سالن کنفرانس فرمانداری تشکیل شد. *فرماندار بندرعباس در این جلسه ضمن عرض تسلیت اولین سالگرد شهادت سردار دلها سپهبد حاج قاسم سلیمانی و تشکر و قدردانی از رعایت مردم در بحث پروتکل های بهداشتی و همچنین اصناف و کلیه اماکن عمومی و تلاش های شبانه روزی حوزه کادر درمان و بهداشت ، هلال احمر ، راهور ، انتظامی و شهرداری اظهار داشت:* ضرورت دارد همچنان رعایت نکات بهداشتی ، استفاده از ماسک ، رعایت فاصله اجتماعی ، عدم حضور در تجمعات و عدم رفت و آمد به روستاها مد نظر مردم عزیز باشد تا بتوانیم این وضعیت کنترل شده بیماری را حفظ کنیم و در نتیجه منجر به ریشه کن شدن ویروس منحوس کرونا شود. * وی در ادامه گفت:* طرح شهید حاج قاسم سلیمانی در سطح شهرستان به خوبی در حال انجام است و در مجموع ۱۰۰۴ تیم با جمعیتی حدود ۲۰۰۸ نفر داوطلب در سه گروه نظارتی ، مراقبتی و حمایتی با محوریت بسیج و هلال احمر و همراهی بهداشت برای کنترل بیماری در تلاش هستند که این طرح بسیار تاثیرگذار بوده است. *این مقام مسئول بیان داشت:* شهرداران و دهیاران سطح شهرستان همچنان گند زدایی اماکن عمومی و نقلیه عمومی را انجام دهند و حوزه اصناف ، ادارات ، دفاتر خدماتی ، داروخانه ها و حوزه حمل و نقل نیز پروتکل های بهداشتی را همچنان رعایت نمایند. *نماینده عالی دولت در شهرستان بیان داشت:* مجتمع های تجاری و بازار ماهی فروشان سیستم تهویه خود را فعال تر کنند و پیجرهای آنها رعایت نکات بهداشتی را به مردم بطور مکرر اطلاع رسانی کند. *عزیزاله کناری در پایان تصریح کرد:* رعایت پروتکل های بهداشتی و استفاده از ماسک در میدان میوه و تره بار بندرعباس ضعیف است و ضرورت دارد سازمن میادین نظارت خود را در این زمینه بیشتر کند.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 07633336801 - 07633337310
                    
07632247903 - 07632247901

نــــــمـــابــــــر : 07633344440 - 07633332449

شماره پیامک : 50002761
آدرس فرمانداری :
آدرس : بندرعباس - بلوار شهيد چمران - جنب استانداري سابق - فرمانداري شهرستان بندرعباس

 

شهرستان بندرعباس

بندرعباس یکی از بندرهای جنوب ایران است و نام پیشین آن بندر گمبرون بوده‌ است. بندرعباس اکنون بزرگترین بندر ایران و از نظر اقتصادی در سطح بسیار بالایی قرار دارد. در تقسیم بندی منطقه‌ای ایران بندرعباس جزو منطقه جنوب محسوب می‌شود. درصد بسیار بالایی از ترانزیت کالا از طریق بنادر شهید رجایی و باهنر صورت می‌گیرد. فاصله بندرعباس تا تهران ۱۳۳۳ کیلومتر می‌باشد. جمعیت این شهر در فصل‌های سال متفاوت می‌باشد. بندرعباس به دلیل شرایط خاص خود همواره پذیرای مهمانان و مسافران زیادی از اقصی نقاط ایران می‌باشد