چهارشنبه ٠٨ بهمن ١٣٩٩
اخبار > *جلسه شورای اقامه نماز شهرستان بندرعباس برگزار شد*


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٣٦٤٥ 

 تاریخ:1399/10/21 


*جلسه شورای اقامه نماز شهرستان بندرعباس برگزار شد*

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرعباس ، جلسه شورای اقامه نماز شهرستان ، به ریاست *عزیزاله کناری فرماندار با حضور محمد اعتمادی مشاور استاندار و مدیر ستاد اقامه نماز استان* در محل سالن کنفرانس فرمانداری برگزار شد.

 

 

 

 


*فرماندار بندرعباس در این جلسه ضمن عرض تسلیت اولین سالگرد شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی با اشاره به اهمیت و جایگاه نماز و لزوم توجه جدی به این مهم الهی اظهار داشت:* تلاش مسئولین و همه آحاد مردم در جهت توسعه و ترویج فرهنگ نماز ضروری است و باید از همه توان و ظرفیتهای موجود شهرستان در جهت گسترش فرهنگ نماز استفاده کرد. *وی در ادامه گفت:* آموزش و پرورش ظرفیت خوب و آماده ای بنام برنامه شاد دارد که معلمین می توانند در شروع و پایان درس ها مطالبی را با موضوع نماز به دانش آموزان یاداور شوند و برگزاری مکرر مسابقات نماز در دستور کار آموزش و پرورش باشد. *عزیزاله کناری در پایان تصریح کرد:* راهداری سکو های نماز بین راهی را مورد بررسی که اگر نیاز به روشنایی و اصلاحات دارد آنها را انجام دهد و میراث فرهنگی نیز نمازخانه های مجتمع های گردشگری بین راهی را فعال کند و همچنین پالایشگاه بررسی کند تا نمازخانه های جایگاههای عرضه سوخت و سرویس بهداشتی آنها فعال باشد و همچنین نمازخانه ها در پارک ها و بوستانهای سطح شهر و مرتب بودن سرویس های بهداشتی آنها از دیگر ضروریات است.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 07633336801 - 07633337310
                    
07632247903 - 07632247901

نــــــمـــابــــــر : 07633344440 - 07633332449

شماره پیامک : 50002761
آدرس فرمانداری :
آدرس : بندرعباس - بلوار شهيد چمران - جنب استانداري سابق - فرمانداري شهرستان بندرعباس

 

شهرستان بندرعباس

بندرعباس یکی از بندرهای جنوب ایران است و نام پیشین آن بندر گمبرون بوده‌ است. بندرعباس اکنون بزرگترین بندر ایران و از نظر اقتصادی در سطح بسیار بالایی قرار دارد. در تقسیم بندی منطقه‌ای ایران بندرعباس جزو منطقه جنوب محسوب می‌شود. درصد بسیار بالایی از ترانزیت کالا از طریق بنادر شهید رجایی و باهنر صورت می‌گیرد. فاصله بندرعباس تا تهران ۱۳۳۳ کیلومتر می‌باشد. جمعیت این شهر در فصل‌های سال متفاوت می‌باشد. بندرعباس به دلیل شرایط خاص خود همواره پذیرای مهمانان و مسافران زیادی از اقصی نقاط ایران می‌باشد