چهارشنبه ٠٨ بهمن ١٣٩٩
اخبار > جلسه شورای ترافیک شهرستان بندرعباس برگزار شد


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٣٧٠٢ 

 تاریخ:1399/10/25 


جلسه شورای ترافیک شهرستان بندرعباس برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرعباس ، جلسه شورای ترافیک شهرستان به ریاست عزیزاله کناری فرماندار در محل سالن کنفرانس فرمانداری تشکیل شد.

 

 

 

 


*فرماندار بندرعباس در این جلسه اظهار داشت:* بی گمان اقدامات فرهنگی برای رعایت کردن قوانین راهنمایی و رانندگی می تواند در کاهش بار ترافیکی و تصادفات شهری و جاده ای تاثیر گذار باشد. *وی در ادامه گفت:* همکاری و تعامل بین حوزه های راهور ، راهنمایی و رانندگی ، راهداری ، شهرداری و اداره برق در حوزه پشتیبانی در کاهش میزان تصادفات موثر است. *این مقام مسئول بیان داشت:* با تعامل و همکاری که بین راهور و حوزه معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری وجود دارد و اقداماتی که انجام شده در ۹ ماهه سال جاری نسبت به سال گذشته در حوزه شهری شاهد کاهش ۱۴ درصدی تصادفات فوتی و ۲۱ درصدی تصادفات جرهی هستیم که جای تقدیر و قدردانی دارد. *نماینده عالی دولت در شهرستان عنوان کرد:* در حوزه جاده ای و برون شهری با همکاری پلیس راه و راه داری در محورهای شمالی و شرقی در مجموع شاهد کاهش میزان تصادفات ۲۵ درصدی هستیم و در تصادفات جرهی نیز حدود ۴۰ درصد می باشد. *فرماندار بندرعباس در پایان گفت:* خط کشی و نصب تابلو و علائم راهنمایی و رانندگی اصلاح پل هایی که مشخص نمودیم مرمت و بهسازی خیابانها و جاده ها و نصب دوربین و کاهنده های سرعت از مواردی هستند که باید توسط ادارات ذی ربط انجام شود.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 07633336801 - 07633337310
                    
07632247903 - 07632247901

نــــــمـــابــــــر : 07633344440 - 07633332449

شماره پیامک : 50002761
آدرس فرمانداری :
آدرس : بندرعباس - بلوار شهيد چمران - جنب استانداري سابق - فرمانداري شهرستان بندرعباس

 

شهرستان بندرعباس

بندرعباس یکی از بندرهای جنوب ایران است و نام پیشین آن بندر گمبرون بوده‌ است. بندرعباس اکنون بزرگترین بندر ایران و از نظر اقتصادی در سطح بسیار بالایی قرار دارد. در تقسیم بندی منطقه‌ای ایران بندرعباس جزو منطقه جنوب محسوب می‌شود. درصد بسیار بالایی از ترانزیت کالا از طریق بنادر شهید رجایی و باهنر صورت می‌گیرد. فاصله بندرعباس تا تهران ۱۳۳۳ کیلومتر می‌باشد. جمعیت این شهر در فصل‌های سال متفاوت می‌باشد. بندرعباس به دلیل شرایط خاص خود همواره پذیرای مهمانان و مسافران زیادی از اقصی نقاط ایران می‌باشد