چهارشنبه ٠٨ بهمن ١٣٩٩
اخبار > جلسه ستاد ساماندهی سواحل شهرستان بندرعباس برگزار گردید


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٣٧٠٤ 

 تاریخ:1399/10/25 


جلسه ستاد ساماندهی سواحل شهرستان بندرعباس برگزار گردید

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرعباس، جلسه ستاد ساماندهی سواحل شهرستان بندرعباس به ریاست *عزیزاله کناری فرماندار* در محل سالن کنفرانس فرمانداری تشکیل شد.

 

 

 

 


*فرماندار بندرعباس در این جلسه اظهار داشت:* همچنان عرضه قلیان در سواحل شهر بندرعباس ممنوع است و شهرداری باهمکاری نیروی انتظامی نسبت به جلوگیری از عرضه قلیان در طول شبانه روز اقدام کنند. *وی در ادامه گفت:* اجرای برنامه های فرهنگی و هنری از ناهنجاری های اخلاقی جلوگیری و موجب شور و نشاط در بین مردم خواهد شد که لازم است این قبیل برنامه های فرهنگی و آموزشی در سواحل برگزارشود. *عزیزاله کناری افزود :* نورپردازی و ایجاد روشنایی در ساحل در اولویت کاری شهرداری قرارگیرد که مردم برای پرکردن اوقات فراغت رغبت بیشتری داشته باشند تا به ساحل بیایند و اگر در منزل بمانند قطعا میهانی ها و دورهمی خانوادگی در خانه ها بوجود می آید و این موضوع باعث ایجاد افزایش کرونا خواهد شد. *فرماندار بندرعباس در پایان خاطرنشان کرد :* نظافت و پاکیزگی ساحل ، مبارزه باجوندگان، دفع زباله، جمع آوری حیوانات بلاصاحب و جلوگیری از حضور خودروها به ساحل به خصوص ساحل سورو در اولویت کاری قرار گیرد.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 07633336801 - 07633337310
                    
07632247903 - 07632247901

نــــــمـــابــــــر : 07633344440 - 07633332449

شماره پیامک : 50002761
آدرس فرمانداری :
آدرس : بندرعباس - بلوار شهيد چمران - جنب استانداري سابق - فرمانداري شهرستان بندرعباس

 

شهرستان بندرعباس

بندرعباس یکی از بندرهای جنوب ایران است و نام پیشین آن بندر گمبرون بوده‌ است. بندرعباس اکنون بزرگترین بندر ایران و از نظر اقتصادی در سطح بسیار بالایی قرار دارد. در تقسیم بندی منطقه‌ای ایران بندرعباس جزو منطقه جنوب محسوب می‌شود. درصد بسیار بالایی از ترانزیت کالا از طریق بنادر شهید رجایی و باهنر صورت می‌گیرد. فاصله بندرعباس تا تهران ۱۳۳۳ کیلومتر می‌باشد. جمعیت این شهر در فصل‌های سال متفاوت می‌باشد. بندرعباس به دلیل شرایط خاص خود همواره پذیرای مهمانان و مسافران زیادی از اقصی نقاط ایران می‌باشد