چهارشنبه ٠٨ بهمن ١٣٩٩
اخبار > پيگيری و رفع نواقص و آماده سازی پروژه های حوزه اقتصادی جهت افتتاح و بهره برداری در دهه مبارك فجر.


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٣٧٠٥ 

 تاریخ:1399/10/25 


پيگيری و رفع نواقص و آماده سازی پروژه های حوزه اقتصادی جهت افتتاح و بهره برداری در دهه مبارك فجر.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرعباس ، *حسين باباخانی معاون برنامه ريزی و توسعه فرماندار* در جلسه کارگروه تسهیل و موانع تولید شهرستان با اشاره به گزارش دستگاههاي اجرايی و شهرداری بندرعباس در خصوص پروژه های قابل افتتاح در دهه مبارك فجر سال ٩٩ گفت : دستگاههای اجرايي حوزه اقتصادی شهرستان منجمله جهاد كشاورزي ، ميراث فرهنگي و گردشگري و صنعت معدن و شهرك هاي صنعتي و كشاورزي و همچنين سازمان ساماندهي مشاغل شهري و فراورده هاي كشاورزي ضمن بازديد ، پيگيري و آمادگي لازم جهت رفع نواقص پروژههاي قابل افتتاح در شهرستان بندرعباس در دهه مبارك فجر با توجه به فرصت اندك باقيمانده داشته باشند.

 

 

 

 


*وی گفت:* به منظور تحقق شعار سال بعنوان جهش تولید ضرورت دارد موانع موجود بر سر راه واحدهاي توليدي و اقتصادي برطرف، تا ضمن تسهيل فضاي كسب و كار زمينه اشتغال و سرمايه گذاري فراهم و در جهت تحقق اين مهم گامهاي اساسي برداشته شود. در ادامه اين جلسه مشكلات و موانع واحدهای كشاورزي ، دام و طيور ، صنايع تبديلي ، سايت گلخانه هاي زير سدهاي شميل و نيان و چلوگهره و همچنين واحد توليدي تبديل ضايعات مورد بررسي و تصميم گيري گرديد.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 07633336801 - 07633337310
                    
07632247903 - 07632247901

نــــــمـــابــــــر : 07633344440 - 07633332449

شماره پیامک : 50002761
آدرس فرمانداری :
آدرس : بندرعباس - بلوار شهيد چمران - جنب استانداري سابق - فرمانداري شهرستان بندرعباس

 

شهرستان بندرعباس

بندرعباس یکی از بندرهای جنوب ایران است و نام پیشین آن بندر گمبرون بوده‌ است. بندرعباس اکنون بزرگترین بندر ایران و از نظر اقتصادی در سطح بسیار بالایی قرار دارد. در تقسیم بندی منطقه‌ای ایران بندرعباس جزو منطقه جنوب محسوب می‌شود. درصد بسیار بالایی از ترانزیت کالا از طریق بنادر شهید رجایی و باهنر صورت می‌گیرد. فاصله بندرعباس تا تهران ۱۳۳۳ کیلومتر می‌باشد. جمعیت این شهر در فصل‌های سال متفاوت می‌باشد. بندرعباس به دلیل شرایط خاص خود همواره پذیرای مهمانان و مسافران زیادی از اقصی نقاط ایران می‌باشد