چهارشنبه ٠٨ بهمن ١٣٩٩
اخبار > *جلسه شورای حفاظت از منابع آب شهرستان بندرعباس برگزار شد*


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٣٧٠٩ 

 تاریخ:1399/10/25 


*جلسه شورای حفاظت از منابع آب شهرستان بندرعباس برگزار شد*

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرعباس؛ جلسه شورای حفاظت از منابع آب شهرستان به ریاست *محمد کناری معاون هماهنگی امور عمرانی فرماندار* در محل سالن کنفرانس فرمانداری برگزار شد.

 

 

 

 


*معاون عمرانی فرماندار بندرعباس در این جلسه ضمن عرض تسلیت به مناسبت شهادت حضرت فاطمه زهرا (س ) گفت:* بخشداران با همکاری آب منطقه ای تمامی چاه هایی که فاقد کنتور حجمی هستند راشناسایی و با تشویق، اهالی آن منطقه را نسبت به نصب کنتور ترغیب نمایند. *وی در ادامه با تأکید بیان کرد:* آب و فاضلاب نسبت به شناسایی و قطع انشعابات غیر مجاز در سطح شهرها و روستاها اقدام نماید. *محمد کناری تصریح کرد:* رونق کشت گلخانه ای فرصت مناسبی است که مصرف آب را کنترل کرده و بخشداری های مناطق در بحث اطلاع رسانی اقدام و جهاد کشاورزی نیز اعطای تسهیلات کم بهره به کشاورزان را در دستور کار قراردهد. *معاون عمرانی فرماندار در پایان گفت:* با وجود سفره های زیر زمینی در منطقه شمیل و تخت و بودن دو سد شمیل و نیان و وجود زمین های کشاورزی در پایین دست فرصت مناسبی است تا کشاورزان بر اساس طرح های گلخانه ای به عنوان یک اولویت جهت ترویج کشت گلخانه ای اقدام کنند.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 07633336801 - 07633337310
                    
07632247903 - 07632247901

نــــــمـــابــــــر : 07633344440 - 07633332449

شماره پیامک : 50002761
آدرس فرمانداری :
آدرس : بندرعباس - بلوار شهيد چمران - جنب استانداري سابق - فرمانداري شهرستان بندرعباس

 

شهرستان بندرعباس

بندرعباس یکی از بندرهای جنوب ایران است و نام پیشین آن بندر گمبرون بوده‌ است. بندرعباس اکنون بزرگترین بندر ایران و از نظر اقتصادی در سطح بسیار بالایی قرار دارد. در تقسیم بندی منطقه‌ای ایران بندرعباس جزو منطقه جنوب محسوب می‌شود. درصد بسیار بالایی از ترانزیت کالا از طریق بنادر شهید رجایی و باهنر صورت می‌گیرد. فاصله بندرعباس تا تهران ۱۳۳۳ کیلومتر می‌باشد. جمعیت این شهر در فصل‌های سال متفاوت می‌باشد. بندرعباس به دلیل شرایط خاص خود همواره پذیرای مهمانان و مسافران زیادی از اقصی نقاط ایران می‌باشد