چهارشنبه ٢٥ فروردين ١٤٠٠
اخبار > نشست شورای نظارت و کنترل تنظیم بازار شهرستان بندرعباس برگزار شد


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٤٥٣٦ 

 تاریخ:1400/01/11 


نشست شورای نظارت و کنترل تنظیم بازار شهرستان بندرعباس برگزار شد

پیش از ظهر امروز نشست شورای نظارت و کنترل تنظیم بازار شهرستان بندرعباس به ریاست عزیز اله کناری فرماندار بندرعباس در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرعباس، عزیزاله کناری فرماندار بندرعباس در این نشست ضمن تبریک سال نو، اعیاد شعبانیه، میلاد حضرت قائم و همچنین روز جمهوری اسلامی و روز طبیعت گفت: بازار شبکه پویا و حساسی است که باید متخصصین و مسئولین مربوطه فرایندهای مختلف آن را بصورت مستمر و هوشمندانه کنترل و نظارت کنند و قبل از بروز هر مشکلی بلافاصله اقدام پیشگیرانه انجام شود تا نظم آن دچار مشکل نگردد. وی در ادامه بر ضرورت رصد مستمر بازار و پیش بینی نیاز آینده بر اساس شرایط مختلف و تامين فوری آن خصوصا در بخش کالاهای اساسی تاکید کرد و افزود: مسئولین ذیربط باید با برنامه ریزی دقیق نیاز بازار را در اقلام مختلف کالایی و خدماتی تشخیص و بموقع نسبت به تامین آن اقدام و قبل از ایجاد خللی در نظم بازار توزیع کنند و بر روند توزیع آن نیز نظارت نمایند خصوصا در بخش اقلام و کالاهای اساسی که بیشتر نیازمند نظارت و کنترل می باشد. فرماندار بندرعباس همچنین با اشاره به اینکه نقش اتحادیه ها در کنترل بازار بسیار مهم و حیاتی است اظهار داشت: اتحادیه ها بایستی در این زمینه قویتر از همیشه عمل نمایند و با قدرت بیشتری وارد شوند و لازمه آن اینست که اعضای اتحادیه مانند اعضای یک خانواده منسجم تر بوده و با هم تعامل بیشتری داشته باشند. این مقام مسئول در پایان ضمن تشکر از همکاری خوب و موثر مسئولین مربوطه در تأمين و توزیع کالاهای اساسی خصوصا در ایام عید نوروز اظهار داشت: ضرورت دارد که این نظارت و مدیریت همچنان استمرار یابد.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 07633336801 - 07633337310
                    
07632247903 - 07632247901

نــــــمـــابــــــر : 07633344440 - 07633332449

شماره پیامک : 50002761
آدرس فرمانداری :
آدرس : بندرعباس - بلوار شهيد چمران - جنب استانداري سابق - فرمانداري شهرستان بندرعباس

 

شهرستان بندرعباس

بندرعباس یکی از بندرهای جنوب ایران است و نام پیشین آن بندر گمبرون بوده‌ است. بندرعباس اکنون بزرگترین بندر ایران و از نظر اقتصادی در سطح بسیار بالایی قرار دارد. در تقسیم بندی منطقه‌ای ایران بندرعباس جزو منطقه جنوب محسوب می‌شود. درصد بسیار بالایی از ترانزیت کالا از طریق بنادر شهید رجایی و باهنر صورت می‌گیرد. فاصله بندرعباس تا تهران ۱۳۳۳ کیلومتر می‌باشد. جمعیت این شهر در فصل‌های سال متفاوت می‌باشد. بندرعباس به دلیل شرایط خاص خود همواره پذیرای مهمانان و مسافران زیادی از اقصی نقاط ایران می‌باشد