چهارشنبه ٢٥ فروردين ١٤٠٠
اخبار > دعوت فرماندار بندرعباس از معتمدین و علاقه مندان خدمت به روستائیان جهت ثبت نام در انتخابات شوراها


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٤٥٦٢ 

 تاریخ:1400/01/17 


دعوت فرماندار بندرعباس از معتمدین و علاقه مندان خدمت به روستائیان جهت ثبت نام در انتخابات شوراها

فرماندار بندرعباس از معتمدین و علاقه مندان خدمت به روستائیان جهت نام نویسی در انتخابات شوراهای اسلامی روستاهای شهرستان دعوت کرد.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرعباس، عزیز اله کناری در حاشیه بازدید از ستاد انتخابات بخش مرکزی شهرستان بندرعباس گفت: با توجه به اینکه امروز اولین روز ثبت نام علاقه مندان و داوطلبین عضویت در شوراهای اسلامی روستاها می باشد و این ثبت نام به مدت ۷ روز تا مورخ ۱۴۰۰/۱/۲۲ ادامه دارد لذا از همه علاقه مندان و داوطلبین و معتمدین روستاها جهت مشارکت و کمک به مدیریت آینده روستاها دعوت می شود نسبت به ثبت نام در فرصت معین شده به یکی از چهار روش مشخص شده زیر اقدام نمایند. ۱- ثبت نام از طریق اپلیکیشن موبایلی ( دانلود برنامه ثبت نام از پورتال وزارت کشور به آدرس entekhabat.moi.ir ) و دریافت پیامک مبنی بر ثبت نام قطعی داوطلب از سرشماره ( v.Keshvar )؛ ۲- ثبت نام از طریق نسخه ویندوز و قابل نصب بر روی رایانه ( دانلود برنامه ثبت نام از پورتال وزارت کشور به آدرس (entekhabat.moi.ir ) و دریافت پیامک مبنی بر ثبت نام قطعی داوطلب از سرشماره( v.Keshvar )؛ ۳- ثبت نام از طریق دفاتر پيشخوان دولت در شهرها و روستاها و دریافت رسید چاپی ممهور به مُهر آن دفتر و همچنین پیامک مبنی بر ثبت نام قطعی داوطلب از سرشماره ( v.Keshvar )؛ ۴- ثبت نام از طریق مراجعه حضوری به بخشداری (از ساعت ۸:۰۰ تا ۱۸:۰۰ ) و دریافت رسید ثبت نام. وی در ادامه بیان داشت: یکی از ضروریت های ثبت نام گواهی عدم سوء پیشینه است و داوطلبان به منظور تسریع در امور از هم اکنون نسبت به دریافت گواهی عدم سوء پیشینه مربوطه اقدام کنند. کناری عنوان کرد: برابر اعلام حوزه قضایی استان داوطلبین حضور در شوراهای اسلامی روستاها می توانند از طریق مراجعه به آدرس اینترنتی Adliran.ir یکروزه گواهی عدم سوء پیشینه خود را دریافت نمایند.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 07633336801 - 07633337310
                    
07632247903 - 07632247901

نــــــمـــابــــــر : 07633344440 - 07633332449

شماره پیامک : 50002761
آدرس فرمانداری :
آدرس : بندرعباس - بلوار شهيد چمران - جنب استانداري سابق - فرمانداري شهرستان بندرعباس

 

شهرستان بندرعباس

بندرعباس یکی از بندرهای جنوب ایران است و نام پیشین آن بندر گمبرون بوده‌ است. بندرعباس اکنون بزرگترین بندر ایران و از نظر اقتصادی در سطح بسیار بالایی قرار دارد. در تقسیم بندی منطقه‌ای ایران بندرعباس جزو منطقه جنوب محسوب می‌شود. درصد بسیار بالایی از ترانزیت کالا از طریق بنادر شهید رجایی و باهنر صورت می‌گیرد. فاصله بندرعباس تا تهران ۱۳۳۳ کیلومتر می‌باشد. جمعیت این شهر در فصل‌های سال متفاوت می‌باشد. بندرعباس به دلیل شرایط خاص خود همواره پذیرای مهمانان و مسافران زیادی از اقصی نقاط ایران می‌باشد