جمعه ١٥ اسفند ١٣٩٩
اخبار > جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان بندرعباس برگزارشد


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٣٧٠٦ 

 تاریخ:1399/10/25 


جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان بندرعباس برگزارشد

معاون سیاسی فرماندار بندرعباس گفت:* کلیه دستگاههای اجرایی شهرستان باید در امر مبارزه با مواد مخدر تلاش خود را بکار گیرند.

 

 

 

 


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرعباس ، جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر به ریاست *فرزار ابراهیمی معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی فرماندار* در محل سالن کنفرانس فرمانداری تشکیل شد. *معاون سیاسی فرماندار بندرعباس در این جلسه ضمن تسلیت به مناسبت ایام فاطمیه و شهادت بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا (س ) اظهار داشت:* در پی طرح بازگرداندن معتادان متجاهر به مواطن خود باعث شد که آمار سرقت های خرد کاهش داده شود که از شهرداری بندرعباس ، بهزیستی ، دستگاه قضائی و نیروی انتظامی جهت اجرای این طرح و همکاری سایر دستگاه ها قدردانی می شود. *وی در ادامه گفت:* کلیه دستگاههای اجرایی شهرستان باید در امر مبارزه با مواد مخدر تلاش خود را بکار گیرند. *فرزاد ابراهیمی خاطرنشان کرد:* باتوجه به شرایط جوی و سرمای هوا در سایر استانها در این فصل حضور معتادان متجاهر ناهنجاریهایی را بوجود خواهد آورد که نیاز است بهزیستی ، شهرداری و نیروی انتظامی نسبت به جمع آوری و ساماندهی آنها اقدام نمایند. *معاون سیاسی فرماندار بندرعباس در پایان بیان داشت:* مرحله دوم از طرح بازگرداندن معتادان به مواطن خود مجددا در دستور کار قرار گیرد.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 07633336801 - 07633337310
                    
07632247903 - 07632247901

نــــــمـــابــــــر : 07633344440 - 07633332449

شماره پیامک : 50002761
آدرس فرمانداری :
آدرس : بندرعباس - بلوار شهيد چمران - جنب استانداري سابق - فرمانداري شهرستان بندرعباس

 

شهرستان بندرعباس

بندرعباس یکی از بندرهای جنوب ایران است و نام پیشین آن بندر گمبرون بوده‌ است. بندرعباس اکنون بزرگترین بندر ایران و از نظر اقتصادی در سطح بسیار بالایی قرار دارد. در تقسیم بندی منطقه‌ای ایران بندرعباس جزو منطقه جنوب محسوب می‌شود. درصد بسیار بالایی از ترانزیت کالا از طریق بنادر شهید رجایی و باهنر صورت می‌گیرد. فاصله بندرعباس تا تهران ۱۳۳۳ کیلومتر می‌باشد. جمعیت این شهر در فصل‌های سال متفاوت می‌باشد. بندرعباس به دلیل شرایط خاص خود همواره پذیرای مهمانان و مسافران زیادی از اقصی نقاط ایران می‌باشد