شنبه ٢٢ مرداد ١٤٠١
اخبار > مرودی  از پیگیری موضوعات شهری توسط خبرنگاران ندای هرمزگان تمجید کرد


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٣٠٤٤٨ 

 تاریخ:1401/05/16 


مرودی  از پیگیری موضوعات شهری توسط خبرنگاران ندای هرمزگان تمجید کرد

به مناسبت نزدیک شدن به روز خبرنگار، مرودی فرماندار بندرعباس به همراه پرسنل روابط عمومی روز پنج شنبه از دفتر روزنامه ندای هرمزگان بازدید کرد.

 

 

 

 


مرودی با تجلیل از تلاش خبرنگاران روزنامه ندای هرمزگان پیشاپیش روز خبرنگار را به آنها تبریک گفت وی از خبرنگاران خواست با تولید مطالب و انتشار خدمات انجام شده  باعث دلگرمی جامعه شوند. در این بازدید فرماندار بندرعباس با غلامحسین عطایی مدیر مسئول روزنامه ندای هرمزگان که در تهران به سر می برد بصورت آنلاین گفتگو کرد. در ادامه راشد انصاری دبیر صفحه طنز ندای هرمزگان به افتخارات بدست آمده ندای هرمزگان در جشنواره های مطبوعاتی اشاره کرد و گفت: روزنامه ندای هرمزگان در زمینه افتخار آفرینی در عرصه مطبوعات محلی بیشترین رتبه را در سطح کشور کسب کرده است در این بازدیدفرماندار بندرعباس که در جریان پیگیری و تولید مطالب نشریه ندای هرمزگان در زمینه مطالبه گری، معضلات اجتماعی و مشکلات شهری قرار گرفته بود از تلاش خبرنگاران نشریه تمجید کرد و گفت: تلاش خبرنگاران در جهت انتشار مشکلات اجتماعی و موضوعات شهری باعث پیگیری بیشتر مسئولان و سرعت گرفتن در رفع این مشکلات می شود. در این دیدار برخی از خبرنگاران ندای هرمزگان با اشاره با تولیدات ندای هرمزگان از برخی از مدیران به سبب عدم تحمل نقدهای منصفانه گلایه کردند و خواهان تحمل بیشتر  مسئولان در حوزه نقد شدند در پایان این مراسم فرماندار بندرعباس  از تلاش مجموعه ندای هرمزگان تقدیر کرد.


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 07633336801 - 07633337310
                    
07632247903 - 07632247901

نــــــمـــابــــــر : 07633344440 - 07633332449

ایمیل بخشداری هرمز: b_hormoz@hormozgan.ir

شماره پیامک : 50002761
آدرس فرمانداری :
آدرس : بندرعباس - بلوار شهيد چمران - جنب استانداري سابق - فرمانداري شهرستان بندرعباس

 

شهرستان بندرعباس

بندرعباس یکی از بندرهای جنوب ایران است و نام پیشین آن بندر گمبرون بوده‌ است. بندرعباس اکنون بزرگترین بندر ایران و از نظر اقتصادی در سطح بسیار بالایی قرار دارد. در تقسیم بندی منطقه‌ای ایران بندرعباس جزو منطقه جنوب محسوب می‌شود. درصد بسیار بالایی از ترانزیت کالا از طریق بنادر شهید رجایی و باهنر صورت می‌گیرد. فاصله بندرعباس تا تهران ۱۳۳۳ کیلومتر می‌باشد. جمعیت این شهر در فصل‌های سال متفاوت می‌باشد. بندرعباس به دلیل شرایط خاص خود همواره پذیرای مهمانان و مسافران زیادی از اقصی نقاط ایران می‌باشد