75
فرمانداری بندرعباس - اخبار > داروخانه های سطح شهرستان پروتکل های بهداشتی ، استفاده از ماسک و فاصله اجتماعی را در محیط داروخانه بیشتر از گذشته رعایت کنند.
آخرین اخبار
اخبار > داروخانه های سطح شهرستان پروتکل های بهداشتی ، استفاده از ماسک و فاصله اجتماعی را در محیط داروخانه بیشتر از گذشته رعایت کنند.


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٢٥٧٤٤ 

 تاریخ:1400/04/26 


داروخانه های سطح شهرستان پروتکل های بهداشتی ، استفاده از ماسک و فاصله اجتماعی را در محیط داروخانه بیشتر از گذشته رعایت کنند.

در راستای رعایت پروتکل های بهداشتی در حوزه داروخانه ها نشست فرماندار بندرعباس با مدیر دارو دانشگاه علوم پزشکی استان در محل دفتر فرماندار برگزار شد.

 

 

 

 


فرماندار بندرعباس در این نشست گفت: حوزه دارو دانشگاه علوم پزشکی نظارت کند تا داروخانه های سطح شهرستان ضمن رعایت پروتکل های بهداشتی در محیط کاری خود از ماسک استفاده و فاصله اجتماعی را رعایت کنند و به افرادی که وارد داروخانه می شوند و ماسک ندارند ماسک داده شود.* *وی در ادامه افزود: لازم است حتما داروخانه ها خصوصا در شب ها راس ساعت تعیین شده داروخانه را تعطیل تا با شلوغی جمعیت مشکلی بوجود نیاید.* *کناری در پایان تصریح کرد: از امروز عصر بازدید از مطب ها و داروخانه ها با تیمی که تعریف کرده ایم آغاز و در صورت مشاهده عدم رعایت نکات بهداشتی و سایر مواردی که باید رعایت کنند بلافاصله برخوردهای لازم با آنها صورت خواهد گرفت.*


.انتهای پیام


خروج