چهارشنبه ١٢ بهمن ١٤٠١
اخبار > فرماندار بندرعباس با صدور پیامی از عموم مردم شهید پرور این شهرستان برای حضور در مراسم تشییع و تدفین پیکر ۵ شهید گمنام هشت سال دفاع مقدس دعوت به عمل آورد .


نسخه چاپي
ارسال به دوست شماره خبر:٣١٩٦٨ 

 تاریخ:1401/10/05 


فرماندار بندرعباس با صدور پیامی از عموم مردم شهید پرور این شهرستان برای حضور در مراسم تشییع و تدفین پیکر ۵ شهید گمنام هشت سال دفاع مقدس دعوت به عمل آورد .

فرماندار بندرعباس با صدور پیامی از عموم مردم شهید پرور این شهرستان برای حضور در مراسم تشییع و تدفین پیکر ۵ شهید گمنام هشت سال دفاع مقدس دعوت به عمل آورد .

 

 

 

 


🔰 🔰به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرعباس محمد مرودی در این پیام اظهار داشت: همزمان با فرا رسیدن شهادت مظلومانه بی بی دو عالم حضرت صدیقه طاهره (س) بار دیگر فضای شهرستان را عطر ورود شهدای گلگون کفن در بر گرفته است لذا از شما مردم شهید پرور ،بصیر و همیشه در صحنه به ویژه خانواده شهدا ،جانبازان و ایثارگران دعوت می شود با حضور پر شور و حماسی خود در مراسم تشییع و تدفین پیکر شهدای گمنام ،ضمن ادای احترام به مقام شامخ شهدا ،بار دیگر اتحاد و همدلی خود را به رخ دشمن بکشند ،باشد که یاد و نام شهدا همواره زینت بخش قلب های ما باشد . 🔰گفتنی است تشییع پیکر شهدای گمنام سه شنبه ساعت ۹ و نیم صبح همزمان با شهادت حضرت صدیقه طاهره (س) از پارک شهید دباغیان تا مسجد جامع بندرعباس برگزار می گردد . 🌐https://bandarabbas.hormozgan.ir/ 🔹 کانال اخبار و رویدادهای فرمانداری شهرستان بندرعباس 🔸 پیام رسان سروش splus.ir/farmandari_bnd 🔸 پیام رسان ایتا eitaa.com/farmandari_bnd 🔹 روابط عمومی فرمانداری شهرستان بندرعباس


.انتهای پیام


خروج
کانال ارتباطی

شماره تماس : 07633336801 - 07633337310
                    
07632247903 - 07632247901

نــــــمـــابــــــر : 07633344440 - 07633332449

ایمیل بخشداری هرمز: b_hormoz@hormozgan.ir

شماره پیامک : 50002761
آدرس فرمانداری :
آدرس : بندرعباس - بلوار شهيد چمران - جنب استانداري سابق - فرمانداري شهرستان بندرعباس

 

شهرستان بندرعباس

بندرعباس یکی از بندرهای جنوب ایران است و نام پیشین آن بندر گمبرون بوده‌ است. بندرعباس اکنون بزرگترین بندر ایران و از نظر اقتصادی در سطح بسیار بالایی قرار دارد. در تقسیم بندی منطقه‌ای ایران بندرعباس جزو منطقه جنوب محسوب می‌شود. درصد بسیار بالایی از ترانزیت کالا از طریق بنادر شهید رجایی و باهنر صورت می‌گیرد. فاصله بندرعباس تا تهران ۱۳۳۳ کیلومتر می‌باشد. جمعیت این شهر در فصل‌های سال متفاوت می‌باشد. بندرعباس به دلیل شرایط خاص خود همواره پذیرای مهمانان و مسافران زیادی از اقصی نقاط ایران می‌باشد